Takto to dopadne Ked sponzori rozhoduju o zostave T.W tam nemal co hladat okrem nosenia palic a podavania lopticky .
Takto to dopadne Ked sponzori rozhoduju o zostave T.W tam nemal co hladat okrem nosenia palic a podavania lopticky .
Pani Malinova len pár poznámok Ja som ten program nevidel tak nebudem komentovať konkrétne čo povedal premiér.Syrske zákony o emigrácii sa vzťahujú iba na deti ktoré žijú na území Syrie.Tieto deti žijú vv táboroch tak kto chce im môže pomôcť adaptáciou alebo iným spôsobom.V diskusiách sa píše ako keby Slovensko bolo miesto kde prišli tisíce emigrantov Podľa štát.zije na Slovenskú.okolo 300 emigrantov z toho 189krestanov ktorí prišli cez charitu Nazarin ktorú riadi G.Beck ktorý verejné ďakovala Slovenskú Z týchto sa polovica zo Slovenska odsťahovala To znamená že na Slovenskú zostávalo za stareho zriadenia viac študentov z Arabských štátov ktorí sa nevrátili domov.Moj názor Hlásime sa ku kresťanom a chválime sa akí sme dobrí ľudia ku každému .Nie len na uspokojenie E.U ale ako LUDIA ktorí chcú pomôcť chudencom deťom ktorí za svoje utrpenie nemôžu prijať 50 deti ktoré nemajú viac ako 8 rokov a umožniť im život na Slovenskú Je to tak malé percento že to nikomu neublíži .Aj ľudia pomozu
Prekladac je unaveny Malo zniet Po zvrhnuti diktatora bol novym vodcom Iraku pan Malik
Chudatko ulienka Mozno vies ze Po zvrhnuti dictators bol novy vodcom Urazky pan Malik Pretoze bol z nabozenskej mensiny tam BOLI znovu nepokoje tak ho vynenili To iste sa stane aj v Syrii Den Ked Rusaci vypadnu nastanu nepokoje proti Assadovu ktory vladne lebo on je garantom Ruskych zakladni S tym dufam suhlasis I s tvojim omedzenym rozumom Zbrane hromadneho nicenia tam nenasli ale nezabudni ze ten diktator napadol Iran aj Kuwait a tiez vrazdil svojich obcanov.Len tak pre zaujimavost ja som bol proti vojne v Iraku co som vela krat spomenul
Pan premier prijatie nestastnych deti bude najkrajsi dar co tymto v utrpeni a neistote zijucim detickam mozeme poskytnut .Za utrpenie a biedu v ktorej ziju nemozu .Osobne som bol pritomny ked pan Glen Beck pred ludmi z celeho sveta dakoval Slovensku a prem.Ficovu za prijatie 189 krestanov zo Syrie .Bol to krasny a neopisatelny pocit .Prvy a posledny krat som bol hrdy na Fica i ked je to moj krajan a dal som mu v prvych volbach moj hlas Pan premier prosim vas za tie deti splnte tento dobry skutok za ktory vas aj pan Boh odmeni .
Pan Sedlak uz Raz som vam napisat ze Ste dobry clovek ktory cita a pozera klamlive a propagandov presiaknute zpravy. Moj komentar o zarobkoch nosicocv golfovych palic a golf.lopticiek nema so mnov nic spolocne lebo ja to nerobim tak to NENI ani Chvala ani staznost Len konstatovanie pravdy .a odpoved pre skrachovancov ako scarman teraz husar Anti a Imrisko ktori okrem vychvalovania Rusov dokazali Len nadavat urazat a robot si posmech z kazdeho Kto ma international nazor I Ked pise pravdu Preto maju viac nickov lebo I Ked admin ich miluje pre urazky I'm musi dat trest.Este Raz pan Sedlak You are good man Len citas nepravdive informacie o com si sa uz mohol za ten cas presvedcit lebo to co si sa tam docital sa nesplnilo ani nesplni Rusko nikdy nebude mat ziadny ZLATY RUBEL a America pokial Ty budes zit bude najsilnejsia najbohatsia a najstedrejsia Peknu nedelu
Podla odbornikov Meciar najviac oraboval obcanov Slovenska Ked sa ludia jeden den dozvedia skutocne cisla tak zistia ze nie Meciar ale FICO a jeho vlada od 2006 najviac okradla Slovakov Je pravda ze na zaciatku to nemal lahke lebo percenta byvalych komunistov vo vlade mu to nedovolili.Jeho nedodrzovanie zakonov a korupcia bola velmi rozsirena a existuje aj dnes DAKUJEME TI PAN MECIAR ZA SLOVENSKU REPUBLIKU i ked neni taka aku sme si predstavovali ked vznikla
Ked som prisiel do Us som robil aj horsiu pracu ako to o com pises a nehanbim sa za to .Napisem Ti len jednu vec Podla toho ako urazas ludi musis byt velky chudak i ked mas neviem aku pracu a vzdelanie .Moja skutocna praca vracia ludom to co je v zivote velmi dolezite a co ludia potrebuju bez rozdielu kde ziju To carovne slovo je USMEV. Ps zrejme o zberateloch lopticiek nemas ani sajnu Je to prianie kazdeho mladeho chalana alebo dievcata pracovat v golf cluboch ako nosic golfovych palic a podavat lopticky .Nie ze iba stretnu uspesnych ludi a robia v krasnom prirodnom prostredi ale su dni ked zarobia za den aj 400 dolarov lebo osoba ktorej nosil palice sa darilo .Garantujem Ti ze nemaju den ked nezarobia minimalne 200 dolarov.Len pre zaujimavost a informacie vsetkym co to citaju Profesionalny nosic palic zarobi od 3 do 5 percent z vyhry ktoru zarobia profesionali ktori i ked su priemer zarabaju miliony za sezonu
Sudruh Lavrov aj vďaka tebe sú tieto vzťahy tak mizerné Celým svetom prebehla fotka kde spolu s Clintovkov prepinate vypínač na priateľstvo a spoluprácu Rusko bolo pozývame na všetky zasedania NATO AJ G7.Nenazrany Putn namiesto vyjednávania poslal vojská na Krym KTORY LEGALNE BOL UKRAJINSKE UZEMIE a vtedy začal tento bordel ktorý si aj Ty Sudruh Lavrov zapríčinil Preto je čas na dôchodok a možno nová osoba začne vyjednávať zrusia sa sankcie čo pomôže hlavne chudakom MUZIKOM lebo za pár rokov Rusko dopadne ako Venezuela.PRE RUSKO A SVET bude lepšie keď povieš DOSVIDANIA a ja ti prajem spokojný odpočinok a ďakujem za službu ktorú si vykonal pre občanov Ruská i keď to nedopadlo tak ako si to p
Zrejme preto mne Pravda maže toľko príspevkov Uz včera Som ich upozornil že ich zprava neni pravdivá a hlasovať sa bude až po vyšetrení sťažnosti lebo tak žiadal senátor z ATIZONY J.Flake.Bohuzial Usa bol týždeň na ktorý sa bude spomínať nie z radostov Najprv sa svet vysmial D.Trump v OSN a teraz tento cirkus ktorý robia demokrati pri nominacii do hlavného súdu Našťastie Amerika je tak silná že to prekoná
Doplnim tu správu Hlasovať sa bude až po skonceni vyšetrovania FBI ktorá má týždeň preskúmať obvinenia ktoré povedala pani profesorka.Inac toto bol veľmi SMUTNY A TRAPNY týždeň pre Ameriku Na začiatku Trumpa vysmiali v OSN a teraz tento cirkus čo začali demokrati l en aby zabránili vymenovať tohto skoro perfektného pána do najvyssieho súdu Je to len boj proti Trumpovu Čo bude mať určite následky aj do budúcna Tak ako sa teraz chovajú demokrati tak sa budú chovať republikáni keď v B.D bude demokrat prezident V novembru sú voľby a demokrati dúfajú že vyhrajú senát aj kongres a potom budú blokovať Trumpove návrhy .To znamená že 2 roky budu hádky a veľa rečí o ničom Politika v najhoršom svetle Skoro ako na Slovensku
Som rasista ked nemam zaujem ist do postele s dievcatom inej rase.Nie iba cierna ale aj mexicanka japonka a arabka .Pritom nemam problem nadviazat spolocnu debatu v bare alebo v praci
Pan prezident Kiska zmente svoje rozhodnutie a znovu kandidujte na urad prezidenta Slovenskej republiky .I ked som vas nevolil prvy krat teraz Vam dam hlas len preto lebo cast neinformovanych milovnikov Fica sa nemoze vyrovnat s tym ze ste ho vo volbach ponizil a uraza nie iba vas ale aj vasu rodinu
Uz niekolko rokov maju Amici tajne satelity o ktorych sa nepise ktore pokryvaju 95 percent zemegule 24 hodin7 dni do tyzdna Kvalita ich zaznamov je tak dobra ze kludne mozete z nich citat Pravdu ked ju cita dedko abraxas na lavicke v parku .Na zaklade ich informacii sa vedelo ze Ruski instruktori a rebeli z Dombasu zostrelili civilne lietadlo Pretoze nechcu prezradit co vsetko o nas vedia tak oficialne o tom nedebatuju SUKROMIE NEEXISTUJE
F 35 je masina ktora bude 30 rokov vladnut medzi voj.lietadlama.To neni vyhlasenie moje alebo neinformovaneho grabovcana ale medzinarodnych expertov a pilotov zo vsetkych statov okrem Ruska V Arizone na Luke Air base STUDUJU piloti nie iba zo statov ktore maju o tieto masiny zaujem ale skoro s celeho sveta .Na den otvorenych dvery mozete debatovat a davat otazky na ktore vam odpovedia pravdivo .O techn.a vojenskych schopnostiach toho vela povedat nemozu do detailov ale jednoznacne je to najdokonakejsie lietadlo ktore bude vladnut 30 rokov a je to zatial JEDINE SKUTOCNE NEVIDITELNE LIETADLO .
Najdokonalejší mašina na svete v budúcich 30 rokov .Jediné skutočne neviditeľné vojenské lietadlo
Prečo nie keď dobre zaplatia .Môj priateľ vyštudoval za zubára a cez víkend chodil pomáhať otcovu ktorý bol opravarom záchodov Prehlásil že z úst bolo viac smradu ako zo záchodu hihi
Amerika dnes zažila veľmi smutný deň
Poučili sa z minulosti a vyhlásili že už nikdy a nikomu nedovolia aby im ublížil .A nezabúdaj že majú dobrého priateľa .Dokonca aj Putin pozval Izraelskeho premiera ako jediného zo západu na tribúnu pri májovej vojenskej prehliadke Bol to odkaz všetkým Arabským štátom kto je priateľ Ruská
Odporúčame