Peter prestaň rozprávať zvaľovať vinu na iných a všetko bude ok.
Peter prestaň rozprávať zvaľovať vinu na iných a všetko bude ok.
Nie škola nie ulica nie televizia ale rodina je zodpovedná za výchovu detí.Vzdy sa hľadali výhovorky .Raz to boli česi potom Rusaci madari a neviem kto Teraz je to západ . Najhoršie je že ten západ len nekopirujeme ale pridávame tam svoje sprostosti a tým všetko zhorsujeme.Stale nemôžem pochopiť ako najmúdrejší národ za ktorý sa Slovaci považujú môže zvoliť za svojho vodcu človeka akým je Matovic a Kollar .Boh bude hodnotiť Paska ako človeka nie ako politika .Niektoré vyjadrenia sú momentálne pod úroveň ľudskosti .Ale nezabudnite ako sa
Neľudský písalo o ešte nenarodenom dieťaťu prezidenta .Bohužiaľ tak hlboko sme klesli ako narod bez rozdielu či sme Meciarovci Dzurovci Slotovci Ficovci a neviem kto bude nasledovať Ešte raz RODINA je základ slušného a ľudského Slovenska
Sukromie strácame v minúte keď si kupujeme počítač iphone ipad.Vela krát prezradíme o sebe veľa vecí keď vyplnime dotaznik na námestí dievčatku ktorá vam ponúkne zadarmo vyhrať dovolenku keď jej odpoviete na pár otázok Ešte aj prezradíte čo jete na raňajky.F. B.je výborná vec ale je na každom ako a na co ho používa .Za pár rokov ho používa okolo 35 percent ľudí na svete Za ďalších 10 rokov to bude vyše 65 percent a svetové problému sa budú riešiť nie v O.S.N.ale na F.B.z čoho majú politici strach už teraz.Jednoducha rada Nezverenejte údaje za ktoré sa jeden deň budete červenať Keď pred časom sme ukázali fotku nahej frajerky vedel o nej iba jeden človek Keď ju dáte na F.B.bude o nej vedieť veľmi veľa ľudí .F.B.je výborná vec ktoru nič nezničí .Mozno pomôže keď začnú trestať ľudí ktorí F.B.zneuziju ako to začína v Us.
Moj otec rozpraval ze tam bolo najviac peknych dievcat ktore bohuzial nemali fesakov lebo na kazdeho muza pripadalo 10 zien .Na zabavy a caje chodilo vela vojakov a banickych ucnov z Novak a Prievidze a na vlakovej stanici sa vzdy mlatili.
Sudruh Fico bude lepsie ked prestanes zneuzivat smrt s.Pasku na pol.ciele Je to tragedia pre najblizsich nie stranu .Uprimnu sustrast rodine a priatelom .Sudit ho bude pan Boh ako cloveka nie ako politika .
Zatial mne nikto nevysvetlil aku volici a preco dali hlas Matovicovu a Kollarovu.
Atila neni mozne Absolutne SUHLASIM CO SI NAPISAL O D.T.aj Clintonke.
Adinka chod sa opytat tych na ktorych su tie sankcie uvalene ci sa SMEJU.Vy ani nemate predstavu ako a kolko Putinovych priatelov ma peniaze v Amer.bankach a investicnych fondoch a kolko Podvodnikov z Ruska tu investuje len preto aby dostali zelenu kartu Dokonca aj Putinov priatel Trump chce zrusit zakon BE 5 aby zabranil Rusakom dostat zelenu kartu
Ja mu to písať nemusím Ak si dobre informovaný on už vyhlásil že do 6 mesiacov americania Syriu opustia a nechajú trom diktátorom z Ruská Iranu a Turecka predlžovať utrpenie a Vraždenie občanov Syrie
Občania Syrie chcú konečne žiť Im už je jedno kto im bude vládnuť.Je zaujímavé že traja králi teroru sa dohodli a ospevovaneho Assada ani nespomenuli To zni krásne Rusko Iran Turecko Ale Dajme im šancu.Horsie ako teraz už byť nemôže .
Matovic to nemá v hlave poriadku i ked taketo vyhlasenia sa budú opakovať denne.Tvoje vyjadrenia sudruh Scarmen boli nie neslušné boli neľudské Dúfam že niekto z rodiny mu tie vyjadrenia ukaze ked chalan bude mať 17 rokov a ten si to príde s tebov urovnať .Bohužiaľ aj tvoje iné komentáre svedčia s kým máme tu česť debatovať Je mi ľúto ľudí ktorí Ťa denne pocuvaju
Sudruh Scarmen ty buď ticho Čo si ty vypisovať keď sa narodil prezidentovi syn prekrocilo všetky stupne slušnosti Matovic je vieš čo ale ty si ešte vacsi
Pan prezident Trump vie ze za normalnych okolnosti svet Ameriku nikdy nedozenie Preto zacina Ameriku nie spomalovat ale zacina hadzat spiatocku aby ju svet dobehol.Na stastie Amerika to prezije a za dva roky bude novy prezident Dufam ze opat republikan
Pan prezident opat nepocuva pravnikov a poradcov aby na tuto temu nedebatoval. Z tejto odpovede ze o tom nevedel bude mat vela hlavy bolenia
Dvaja najvacsi a najmocnejsi sudruhovia ktori pred par mesiacma sa snazili donutit pana prezidenta k rezignacii su dnes tichucko a zalezeni niekde v kute a premyslaju co sa vlastne stalo A tak zacinaju uvazovat dalsi kandidati Preto je ticho na pesinke
Aké rokovanie Pán prezident Trump zvýšil clo na tovar z Činy v hodnote 100'bilionov Samozrejme môžeme očakávať že Cína vykona to isté a budú ako malý chlapci Anca ja mám nožík
Slovensko potrebuje DVE moderne stihacky nic viac
Ten nadpis vyjadruje vsetko Jednota z rozumu je ako manzelstvo z rozumu co znamena ze po case sa rozpadne.Kazdy s troch statov si bude chranit svoje a Chudaci obcania Syrie zostanu ako opustene deti .Vrah Assad je a bude iba figurka ktora zarucuje ze Ruske vojenske zakladne zostanu na uzemi Syrie .To je hlavna pricina preco Putin tak strasne bojuje za udrzanie Assada.
Pán Trump má plno starosti Do Americký sa hrnie veľká skupina ľudí ktorí sú z Juz.Ameriky a chcu prekrocit hranice USA kde ich musia prijat lebo ich staty nemaju hranice z USA. Poslal tam N.Gardu nie vojakov aby im zabranila vstup do Usa.Dalej Pán prezident Trump zákaze vstup bohatým priateľom súdruha Putina .Tak tak Minuly týždeň vykoppl 60 Ruskych špiónov a zajtra lebo v piatok zákaze vstup Ruským boháčom Hlavne že Rusaci prosia o rýchle stretnutie Putina z Trumpom lebo chudáci nevedia s čím ich prekvapi
Slusnost musi prist od politikov samotnych.95 percent clenov vlady Smeru vie o obrovskych podvodoch a mlci bud zo strachu alebo napchavaju ruksaky peniazma ktore mali pomahat vylepsit zivot dochodcom ucitelom a dalsim Ked sa jeden den obcania dozvedia skutocne cisla ktore si Smer a jeho priateli rozdelili tak sa zhrozia.Ano kradlu vsetky vlady od zmeny ale Smer prekonal vsetky spolu
Odporúčame