Syria je rozkuskovana a pokial tam bude Assad pokoj nebude .V arabskych statoch nemoze vladnut vodca ktoreho nabozenstvo je v mensine Tak ako sa obetoval Malik v Iraku a dobrovolne odstupil tak aj Assad to moze urobit pre dobro ludi ludi Syrie Rusko si bude chranit ich zakladne a na zivote obcanov Syrie im nezalezi a tiez nemaju peniaze pretoze cena oleja padla a ocakavany zlaty rubel zhrdzavel.Pekny Novy rok tebe aj obcanom Syrie Zvlast krestania velmi trpia a nic dobreho ich necaka


