No zbohom ty pises ako jeden co vyrastal v hrochoti a v hlave mal namiesto rozumu tolko kapusnice ze mu vytekala z usi Ale aj v mojom milovanom Chicagu je velka zima nie iba v Br.Bol by som rad keby Anti na mba vies co ako pises kebo ci pisem kolko ludi bolo na poboznosti na lyziarskom svahu alebo na golfe stale mi vycita ze sa vytahujem i ked pisem VZDY IBA PRAVDU LEBO SOM VERIACI .DUFAM ze si neni ten na koho sa pidla pisania podobas To by znamenalo ze mas viac nickov ako Kollar deti a kazde inu maminu Je skoro polnoc a idem spinkat pri otvorenom okne lebo ten dazd vycistil vzduch Spokojny N.rok

