Len pomalicky potichucky o tej zumpe nezabudka.Zatial nikto v tej zumpe z Usa neni .Vychod Us je sice v mraze ale ako vzdy slnko vyjde a bude pekny slnecny den A tak to bude za par dni aj v politike Anerika prezila Cartera Obamu a urcite prezije aj Trumpa Burza lame rekordy ziadna ne zamestnanost corporacie sedia na velkych peniazoch ktore idu investovat lebo Trump a senat im znizil dane .Cena oleja je dole tak o buducnost Us sa nemusis strachovat Naopak chudaci v Rusku budu mat stale vacsie problemy ak sa nezrusia sankcie .Tak ako skrachoval zlaty rubel tak isto skrachuje fantazia o bioruble o ktorom sniva Putin .


