Jedna zaujimava vec u tych komunistov Vo vsetkych statoch sveta su obcania rozdeleni pidla percent od 20 do 50 a pod.Jedine v Rusku Sev.Koreji Kube Venezuele je vzdy 99 percent za jednu stranu Cim to asi je Kto vie nech odpovie
Jedna zaujimava vec u tych komunistov Vo vsetkych statoch sveta su obcania rozdeleni pidla percent od 20 do 50 a pod.Jedine v Rusku Sev.Koreji Kube Venezuele je vzdy 99 percent za jednu stranu Cim to asi je Kto vie nech odpovie
Jedna rozpravka pre milovnikov psov Chatar v horskej chate mal krasneho vlciaka Ked sa turista nevratil z tury na cas tak chatar poslal psa ho podla cuchu hladat Bol uz sneh tak sa bali aby nezamrzol Psik strateneho pana nasiel a chcel ho potesit Pretoze bola tma zraneny turista zo zlomenov nohov myslel ze je to vlk a nozom ho bodol Krvacajuci psik prisiel na chatu a zomrel Chatar sa vydal po krvnej stope v snehu a nasiel zraneneho turistu este zijuceho Doniesol ho na chatu kde lezal mrtvy psik ktoreho turista bodol nozom Psik sa obetoval
I ked prezident bude o slobodeny jeho pospinenu povest mu nikto nevrati Ani gen.prokurator a urcite nie blogeri ktori do neho busia kazdy den bez ohladu kde je pravda
Preco maju zaujem o ine staty Ti najlepsu odpived da sam Putin Bordel vo svete zacal ked Rusko zacalo nepokoje lebo Ukrajina sa rozhodla ukoncit otrocke vydieranie Ruskom a Putin sa rozhodol obsadit Krym ktory v tom case legalne patrul Ukrajine .Namiesto vojakov sa malo zacat vyjednavat a uzavriet dohodu namiesto okupacie cudzieho uzemia
Sudruh Putin dufam ze o tych psikov sa staras lepsie ako o muzikov .Je pravda ze Putin ma rad psov Aj si ich vychvaluje Neviem ci viete Putin je priatel z Buschovci ktori maju tiez rad psov A vzdy ked prisiel do Texasu tak sa vychvaloval ze jeho psici su lepsi ako Buschovcov Raz si doviezol aj psika z Ruska a na prekvapenie psi si rozumeli lepsie ako ludia .
Neviem ako je to u pana Kisku ale poznam ludi ktorym boli predane pozemky v tej lokalite ktore podla real.kancelarie mali vysporiadane vlastnictvo i ked to nebola pravda .
Vy neinformovani milovnici Ruska sa konecne zobudte a zacnite uvazovat preco staty ktore prv neocakavali od Ruska nic zle zacinaju inak uvazovat a posilnuju armadu na svoju ochranu Odpoved je jednoducha Nenazrane Rusko je hrozba coho dokazom je ze jedine Rusaci posunuli hranice po druhej svet.vojne a zabrali uzemie ktore im legalne nepatrilo
I ked futbal je v Usa popularite na 5 mieste je to velke sklamanie pre tych co ho sleduju Komentare a kritika od priaznivcov su velmi brutalne az na hranici slusnosti Nelutuju nikoho od hracov az po vedenie Skratka sklamanie a hanba
Ukrajinci su viac informovani a mudrejsi ako vela Rusko milujucich Slovakov i ked to mame do Prahy blizsie
Nez som ten clanok docital stihol som vypit dva deci dobreho vina Bolo vyborne lebo roztiahlo nie iba cievy ale aj kolena
Toto vyhlasenie rozhodne ci Zeman bude prezidentom alebo skonci na hnojisku
V Cechach Babis na Slov.Kiska.Kde je chyba Oni su naivni alebo maju neschopnych poradcov a uctovnikov
Len prosim vas nenapuste ze sa tolko muzstuev dohodlo aby Sliv.nepostupilo ako to bolo z 21. skoda Chalani si zasluzili postup ale taky je sport Zajtra budeme mudrejsi Ked nie postup aj tak vdaka za dobre vykony
Ved ani Rusko nechce vojnu Oni chcu vladnut bez vojny Tak ako to dokazali v Ceskoslovensku a na Kryme
Vacsina Tvojich komentarov nasvedcuje ze nemas sajnu o anerickej polit.Nikto z vlady ani z kongresu nepotrebuje od nikoho ziadne uplatky pretoze vacsina su uspesni pidnikatelia ktori idu do polit.aby pomohli obcanom a nie ako na Slov.kde idu do polit.len preto aby zbohatli V Trumpovej vlade je najviac milionarov a bilionarov tak na neake susne ako uplatok ich nezaujima. Prezident ma mic a ked bude spolupracovat s kongresom a senatom ziadne corporacie alebo lobby nic neznamenaju Mozes sa presvedcit ze pred rokom v predvolebnej kampani sa Trump vsetkym vyhrazal ze on im ukaze kto je pan .Uz vlani vyblakoval ze vsetci od Putina po sopliaka z Koreji su silni lebo nemoznt Obama je slaboch .Vtedy dom napusal ze nemozna Clintonka bude viac vyjednavat ako sa vyhrazat Je demokratka a demokrati boli vzdy za vyjednavanie Naipal tepublikani na ceke z Mc.Caine boli a budu silov a vyhrazkami jednat z Ruskom Syria Iran a dalsie Ked k tomu pridas Trumpove EGO tak nic dobreho neocakavajte
Ten zochar sa ale drzi Tolko zivotov nema ani macka
Najprv sa musi zmenit myslenie americanov az pitom sa moze zmenit zakon V Chicagjekde je najtazsie dostat legalne povolenie na zbran je najviac vrazd so zbranov Naopak staty kde je jednoduchy zakon na drzanie viditelnej zbrane je najmenej vrazd Kto chce v Usa si zbran zozenie legalne alebo ILEGALNE .TERORORISTA alebo vrah ide vrazdit do skoly lebo vie ze v skole nema nikto zbran na ochranu V zapadnych statoch je vlasnit zbran zauzivana rodinna tradicia ktora sa v blizkej buducnosti nezmeni
Pan Boh nam da co potrebujeme NIE CO CHCEME. A da nam to ked on uzna za vhodne
Sudruh sumercan ja ked pisem o Rusku mna Putin nezaujima a ani ho nevidim v zrkadle ako pises Ja v tom zrkadle vidim 80 percent muzikov ktorych zivot Putin zmenil k horsiemu a ktori oslavovali Trumpa lebo dufaju ze on Trump a nie Putin ich zachrani a zlepsi zivotnu uroven .Tie sankcie neublizia Put.a jeho 20 percent ktori vlastnia bohatstvo co muzici vybudovali Ale sankcie za 5 rokov zapricinia vacsie utrpenie pre obcanov Konecne si uvedomte ze to Rusko ktore tu ospevujete uz neexistuje V tej dobe i ked to nebolo perfektne ludia si zilu spokojne To dnes neexistuje Ja som si cez O.H adoptoval psika zo Soci lebo mi ho bolo luto ako mi je luto aj tych muzikov ktorym ten Putin ublizuje a jeho priatelia si ziju v bohatstve co vacsina z vas jeho milovnikov nechce uznat Tie obrovske dary ktore mu venuju jeho milionares urcite pomozu viac muzikom a ich rodinam To je vsetko
Odporúčame