IBitcoin neni pre beznych investorov Aj americka burza je rekordne najvyssie a tam mate vacsiu bezpecnost .
IBitcoin neni pre beznych investorov Aj americka burza je rekordne najvyssie a tam mate vacsiu bezpecnost .
Tak to vypada ze Slovensko ma vynalezcov na specialne vyrobky krore si kupia iba velmi bohati ludia Aj ich vyuzitie je dost obmedzene K cudu lietajuce auto ktore je tiez velmi drahe sa zaradil aj tento bicykel 'll ebo motorka Co tak vymysliet nieco jednoduche ako cestovny kufer na 4 kolieckach za 50 eu.ktore vidite na kazdom letisku
Stano na mene strany nealezi Zalezi aku polit.ta strana uplatnuje pri riadeni statu V ekonomii ta kom. strana pouziva prostriedky ktore su KAPITALISTICKE preto im ta ekonomia zarucuje lepsi zivotny standart Ale zarobkovo stale velmi zaostavaju za Zapadom a USA preto vdaka tomu ma vacsina ludi pracu lebo robia nie pre domace podniky ale zahranicne corp.ktore tam tie produkty vyrabaju lebo nemusia platit vysoje zarobky vo svojich krajinach
Rusku neslo o to kto vyhra volby Rusko ma v prvom rade za ulohu narusovat jednotny a spokojny zivot Preto sa koncentrovali na soc.sietach kde propagovali nepokoje medzi belosi a inyma narodnostiami Tak je to aj vo svete Rusku vyhovuje nejednotna Europa a hadky a nedorozumenia medzi Usa a Eu.Aj samotny Putin vie ze z Clintovkov ako prezident by bola lepsia spolupraca ako z Republikani Problem bol ze Putina a Obama sa doslova nenavideli preto Rusko podporovalo Trumpa Nezabudnite ze to bola CLINTONKA CO PREDALA RUSOM 20 percent uranu za co teraz bude mat plnu hlavu starosti Este raz Rusko volby pre Trumpa nevyhralo ale maju dokazy ako na socialnych sietach podporovali rozbroje medzi obcanmi USA a to sa senatorom nepaci
O Kryme sa malo jednat nie okupovat pretoze LEGALNE KRYM V TOM CASE BOLO UZEMIE UKRAJINY
Sudruh Ondrias papier znesie vsetko Aj tieto sprostosti sa krasne citaju Bohuzial skutocnost je ina Je cas sa rozlucit z neludskym zriadenim ake komunizmus je Najlepsie bude ked vsetky tie sprostosti co pises zabalis a ulozis vedla uschnuteho Lenina Aj ospevovana Cina uznala ze kom.zriadenie je mrtve Rusko si nevie najst spravnu cestu a chudaci muzici najviac trpia.Dufali ze Trump nie Putin ich zachrani Ano vzbura bude ked Rusko nezmeni svoju politiku Ak neskoncia sankcie tak za 5rokov muzici vezmu lopaty a CAR PUTIN a jeho milionari priatelia bude ten kto bude balit kufre Nebude to vystrel z Aurory ale povel na soc.sietach ktory da znamenie na zmenu.Bud na to pripraveny a mozno to mentalne prezijes.
Pani zlata lietate ako viete co na metle ale stale do kolecka a nikam nedoletite Moze sa stat ze dojde palivo a spadnete Mala rada Ked lietadlo leti cez vzduchove bubliny neskuseny pilot chce zvysit rychlost a rychlo to preletiet za cenu zvysenia nebezpecia ze lietadlo spadne Skuseny pilot rychlost spomali lebo je to bezpecnejsie Ste moderna zena a dufam ze soferujete auto Ked su na ceste hrby a jamy tak tiez je rozumne spomalit a bezpecne prejst ako zvysit rychlost Venujte cas jednemu problemu a ten vyrieste nie vrtat do vsetkeho bez ziadnej odpovede Otazka emigrantov je taka zlozita ze jej nasledky budeme citit vela rokov nez sa dokaze ktora strana mala pravdu.Samozrejme ze budu problemy ale tisice z nich budu zit spokojne a bez problemov Zo Sorosa tu robite vacsie zlo ako je pretoze on taku moc a vliv na svet nema Je smutne ze nikto tu nespomenie ani jednu dobru vec ktoru on podporuje. Vdake jeho pomoci tisice ludi ziju kvalitnejsim zivotom a nikto o tom nepise ani slovo.
Expert rebel v tomto pripade si ty ktory zakladu kap.nerozumie Ja len chcem doplnit ze vyrobok treba predat ako napisal pan bloger pupusko a tiez aby aj dostal penaznu hodnotu na ucet
Na Slovensku ked obycajny cloveka usmrti niekoho tak on a jeho auto ho usmrti a pojde za mreze Ked je to politik sportovec alebo umelec tak nenarazi auto do chudaka obcana ale obcan narazi do auta polit. preto polit.je nevinny
Sudruh abraxas mne nezalezi na mene skladby Mne sa paci jeho hudba raz za rok Aj teraz vo stvrtok 19 ideme cely urad na jeho koncert a ked budu hrat a spievat aj skladbu ktora sa vola ABRAXAS budem spokojny a zatlieskam Nie iba Putinov valcik ktory ty dop poo rucujes
To znamena ze Ty si nikto lebo si to cital Ked si to precita len jedna osoba tak som rad Klames hned rano lebo vsetko co pisem je pravda len zaslepeni niktosi ako ty to nechcu uznat
Smutne je ze on pan prezident je ten co klame alebo vyhlasuje Falosne spravy denne Aj dnes rano vyhlasil nieco co nebola pravda a ked mu ako dokaz ukazali video tak ako vzdy milion vyhovoriek a f .n.
Aj ja mam rad jesen i ked v pusti jesen neni taka krasna ako kde su lustnste stromy Preto ti dakujem za tie pekne fotky A jesen mam rad tiez lebo po nej nasleduje zima ktoru mam este radsej Pre milovnikov jesene davam odkaz na Andre Riu Autumn Leaves kto ma zaujem kliknite si a slubujem ze neolutujete
Sudruh bruk PAN BLOGER FURIK TI TO PEKNE NAPISAL EMIGRANTI Z CELEHO SVETA DOKAZU SPOKOJNE ZIT V AMERIKE Zmeny sa deju vsade lebo zivot sa vdaka technike a politickym upravam prisposobuje ale v jednom Ta uistim Amerika sa nikdy NEROZPADNE
Nebudem ta presvedciat ale nemas pravdu Ja pisem co vidim na vlastne oci .Preco ta kapitakist.Amerika je najstedrejsia zo vsetkych statov Preco B.Gates a dalsich 150 bohatych ludi DARUJE POLOVINU ZISKU CO SU MILIARDY NA CHUDOBU V AFRIKE .CHCES mi pivedat ze komunist.Rusko nas nevydieralo Kazdy stat chce mat najvyhodnejsiu zmluvu Sleduj ako operuje Cina bez rozdielu ci je to Rusko Usa Afrika akebo Venezuela.V den ked im Hugo idmietol predat podiel olej.vrtov tak im prestali piziciavat peniaze Z Ruskom Cina jednala 10 rokov o cene za olej Den ked padla cenacna 60 dol.tak sa dohodli Je to tak nevyhodns zmluva pre Rusko ze je zakazane o cene napisat Iba investoru maju nicim nepidlozene informacie
Pani Malinova tie vase predpovede sa maju uskutocnit za 20'rokov Viete si vy alebo niekto z nas predstavut co bude za ten cas Smart tel.mame 10 rokov a zivot sa zmenil tak ze to nikto neocakaval Taktiez nikto neocakaval ROZPAD nie iba SLAVNEHO W.P ale NAJMOCNEJSIEHO CCCP A to vsetko bez jedineho vystrelu Cely rast a rozvoj Ciny je odkazany na vyvoz do Usa a Euro.Rusko ak neskoncia sankcie bude za 5 rokov vlastne problemy India a Pakistan je len zbozne prianie Pizeraj na fakty 8 z 10 najlepsich svetovych corp.je z Usa. 40 percent najbohatsich ludi z celeho sveta je v Us Nobelove ceny za med.chemiu fiz.ekonomiu su z us Dalej pisat nebudem lebo to aj tak neuznate.Trump chce izovat ameriku co neni dobre Ale nastastie ako amici prezili Cartera preziju aj Trumpa.Ja som za spolupracu a medz.obchod ale nevh je to ferove .OPEC a nenazrate RUSKO nas zdierali na oleji Vdaka Usa je tomu koniec a dufam ze CELY SVET
Sudruh Hecko Zaujimave ze si vyberas knihy a clanky ktore niekto ako M.Moore O Stone a mnoho dalsich protiameruckych UMELCOV uverejnuje lebo im to zarucuje bohatstvo Tento pan Hedges je jeden z nich Uz v r 2009 predpovedal vzbury obciansku vojnu a tisice mrtvych Vlani aj tohto roku bol na vsetkych demonstraciach ktore boli proti Trumpovu za utlacanie cernochov a zakazanie vstupu obcanov z islamskych statov . On podporuje ROZDELENIE muslimov po celom svete vcitane Slovenska Ceska Madarska aj Polska Aj ty pises o zaniku Usa Len si nenapisal KEDY SA TO STANE Aj moj pradedo dedo otec a teraz ja pocuvam to iste Mam k tebe prosbu. Uverejni prejav pana Hedge z maja alebo juna tohto roku kde otvorene obvinuje BIELU RASU ZO ZNICENI LUDSTVA INEJ FARBY.Som zvedavy ake budu reakcie na tento prejav Viem ako Ta budu milovnici Ruska a neinformovani citatelia Pravdy vychvalovat za tieto propag.sprostosti
Sudruh Danko okrem tych ucitelov rustiny v com mozeme z Ruskom obchodovat ked vsetci milovnici Ruska tu vyskakuju ako sankcie pomahaju Rusom a nic od nikoho nepotrebuju Rusko nepotrebuje jablka Rusko potrebuje dolare na udrzovanie olej.vrtov a tie mu Slovensko neda lebo ich nema .Len hlupe reci ako Fico na uspokojenie neinformovanych volicov
Bohuzial mas pravdu Dakujme vsetkym vladam ale najvacsia pricina na odchode mladych ludi je sudruh FICO a jeho vlada
Moze mi niekto odpovedat ci bolo Gabcikovo predane alebo prenajate Dakujem
Odporúčame