Sedem životov. . .
Sudruzka Devana Na zprave o nehode je zastavena diskusia tak odpoved na TVOJU HLUPU a POLOORAVDIVU poznamku som prisiel dat sem Ten system a lacna pracovna sila z ktoreho obvinujes tu nehodu uz bol aj za TVOJHO MILOVANEHO OTROKARSKEHO KOMUNIZMU Vela ludi dochadzalo pracovat cez pridruzenu vyrobu do Ciech aj za stareho zriadenia a vtedy nikto nepisal ako Ty ze je to vydieranie a lacna pracovna sila pre kapit. Tiez chodili otcovia a dochodcovia na tyzdenky za pracov od rodin Dochodcovia keby nemali lopatu sa o nu opierat tak spadnu lebo boli v zlom zdravotnom stave Horsie bolo ze na ceste domov zastali vo vinarnach a polovicu zo zarobku prechlastali. PREBUD sa a prestan zo vsetkeho zla obvinovat zapad lebo to mg eni oravdac.Dufam ze tvoj pucflek a udavac Brehy uz pise adminovuv na moje zablokovanie lebo len v tom vynika zbabelec. Uprimnu sustrast vsetkym pribuznym a priatelom tejto strasnej tragedie Dufam ze je tu aspon par veriacich ktori sa pomodlia za obete a pozostalych