Rusko bolo dolezite lebo ma jadrove zbrane a nerastne suroviny VDAKA bridlicovemu zazraku Ruske suroviny uz uz su neni TAKE dolezite a preto po ekonomickej stranke a sankciam su neni pre INVESTOROV zaujimave
Rusko bolo dolezite lebo ma jadrove zbrane a nerastne suroviny VDAKA bridlicovemu zazraku Ruske suroviny uz uz su neni TAKE dolezite a preto po ekonomickej stranke a sankciam su neni pre INVESTOROV zaujimave
Co je najhorsie ze sa nic zo slubov neplni Cely cas sa len rozoberaju jeho denne klamstva a tajne schodzky z Ruskom .Po pol roku sa ziadna dolezita otazka a slub nesplnila a ludia ktori volia republikanov zacinaju mat obavy ze v buducich volbach stratia senat aj kongres Trump si musi uvedomit ze neni prez.jeho corporacie kde dosiahol uspech ale je prez.celej Ameriky a musi zmenit sposob jednania lebo nezosmiesnuje seba sameho ale celu Usa ktoru dostava do IZOLACIE
Tu je odpoved Cinskeho ministra financii na otazku preco Cina INVESTUJE NIE PoZICIAVA AKO TU PISU NEINFORMOVANI ODBORNICI Investujeme do Us Tr.B. preto lebo je to najlepsia a najbezpecnejsia investicia Dakujem dalsia otazka
Stano zisti si kolko je z Bostonu Ma.do Seattle Wa.Neni som si isty ale je to 90 a to je viac ako 5 tisic km Este raz neni som si isty Ako dlha je Pan Am dialnica
Ten co ta robil bol vacsi a mas to aj potvrdene v rodnom liste
Ako vzdy vedla V Polsku maju chladny vzduch i ked neni taky cisty ako v Az. ale tu maju tiez nove golfove ihriska
Urcite ich predate najviac na Slovensku Tu urcita skupina ludi miluje vsetko co je z Ruska od vodky az po tanky i ked pridu v noci ako zlodej
Vsetko co uvadzas je hra cisiel I ked zijes v pivnici urcite uznas ze tie lacne handry kavovare a klapky na chytanie mysi dokazu vyrobut aj doma v Usa .Maju suroviny maju polnohospodarstvo a o technickej stranke je zbytocne pisat Ako to zistili odbornici JEDINA AMERIKA JE SCHOPNA ZIT BEZ POMOCI Z INYCH STATOV A ZACHOVAT STAND.ZIVOTNU UROVEN i ked najmudrejsi expert Anti ta chvali Obaja si len prajete aby tym statom bolo Rusko Toho dna sa bohuzial ani jeden z Vas nedozije
Amerika je jediny stat na svete ktory dokaze zit na vysokej urovni bez pomoci od inych pretoze maju vsetko Preco sa rozculujete ked chcu uvalit sankcie na Rusko. Vsak tu stale neinformovane stado vyblakuje ako sankcie Rusku pomahaju Ano tak im pomahaju ze ked sa nezrusia tak za 5 rokov bude Rusko ako Venezuela
Tak ako vela Slovakov miluje Rusov a nenavidi Americanov aj v Usa zije vela ludi co nenavidia Rusov Tu vam prelozim cast odkazu ktory mi poslal neznamu pan ako odpoved ked som sa snazil vysvetlit dobro spoluprace Ruska a USA TU JE ODKAZ Bol som sokovany a chory ked som videl ako sa Americka zastava dotykala Ruskej za Trumpom a Putinom na stretnuti G 20Nasa zastava predstavuje slobodu a spravodlivost co je opak Ruskej kde ludia nemaju slobodu slova a skoro vsetko ine co nasa zastava reprezentuje Putin ma povest znicit reporterov zatvarat dissidentov a zostrelenim Malay.lietadla dokazal ze je zly diktator A to som spomenul len minumum zla Preto som nahnevany ked Trump chce spolupracu z niekym co chce ublizit nam obcanom demokr.statu a pospinit a zneuctit vsetkych amer. vojakov co obetovali zivot za slobodu a spravedlnost vo vsetkych vojnach.Prisim o radu ako tomu p.odpovedat Dakujem
Vsetky staty robia to iste len rozdiel je v tom ze Amerika ma Snowdena Maning a dalsich ktori za peniaze prezradia tajomstvo Ked Putin zistil ze Trump iba vyuzival jeho nepriatelstvo z Obamom pred volbami tak ide vykopnut Amikov co je jeho pravo Konecne aj Rusaci si zacinaju uvedomovat ze nemozna Clintonka by bola lepsia na spolupracu z Ruskom ako Trump lebo tradicne demokrati lepsie vychadzaju z Ruskom ako republikani na cele s Mc Caine
Denne prileti do USA 400 tisic kudi 300 tisic prichadza na tur.viza a z tych tu zostane 30 percent To je 90 tisic .Kolko pride cez juznu hranicu nikto presne nevie ale od nastupu Trumpa ich je menej Bohuzial menej prichadza ale viac ich zomiera pretoze prechadzaju cez ovela nebezpecnejsie miesta V tomto roku nasli vyse 150 pozostatkov mrtvol ktore zonreli pre nedostatok vody . Bude ich ovela viac pretoze horucavy nad 45 stupnov zacali v jun.Mur a Obamacare boli hlavne body vo volbach Na mur sa sustredilo vela ludi lebo Trump sluboval ze Mexiho ho zaplati Od zaciatku sa vedelo ze mex.za ten mur NIKDY NEZAPLATI preto sa zacina vyhovarat Teraz zacinaju prenasledovat ludi co prisli na tur.viza ale po vyprsani pobytu sa nevratili a zostali v Usa Do Eu zatial vratili najviac do Rumunska Spanielska RUSKA Anglicka a Polska
Napisal si to za mna a urcite vela fanuskov .Este raz DAKUJEM MAGDA alebo Magduska
Pocuj pan saso Ja som zodpivedny clovek ktory dodrzuje pravidla a zakony Cestovanie a sedenie na letisku v Cine lebo Dubay je pre mna utrpenie ked som to napisal bola to len odpoved ze nemam zo zel. kartov problem .Amerika neni pre kazdeho Ja dakujem Bohu ze som tu A ty si sed tam kde si spokojny To je v poriadku .
A to Ti kto povedal ze zelena karta neznamena nic .Nemam pravo volit Inak mam pravo na vsetko .Pracovne precestujem 200 tisic mil za rok a na letisku v Usa idem do okienka ktore je pre pernament rezident.Neviem kde Ty zijes ale 3 roky co mam zel.kartu som nemal jediny problem .Niekedy ideme do Mexika na plaze a na hraniciach nemame ziadny problem ako som mal ked som pracovne viza Neviem ci poznas ten zakonEB5 na zaklade ktoreho ja mam zelenu kartu Pan prezident Trump ho chce zrusit lebo vela Cinanov a Ruskych milionarov tento zakon vyuziva i ked to velmi obmedzili.
Mas taky pekny nick tak Ti prezradim tajnost lebo viem ze to nikomu NEPOVIES Na Pravdu chodim 15 minut rano a 15 minut vecer lebo som obcan Slov. a vam neinformovanym chcem napisat pravdu nie sprostosti co tu niektori vypisuju .Tie platky co spominas necitam lebo viac a pravdivych informacii mam zo soc sieti z celeho sveta a blogerov ktori su objektuvni.Precitaj si co mi napisal Anti a budes mat jasno z mojej odpovede. Ja co napisem je pravda o ktorej sa mozes presvedcit Dam Ti meno taxikara co ma cakal v Krakove na let.Dam ti meno kvetinarstva v Presove kde som kupil kvety Dam ti meno podniku kde sme oslavovali a tiez tax.ktory ma viezol spat do Krakova Vela blogerov tu pise o dovolenkach v Indii Malte z Grecka a nikto si nestazuje Podla Antiho ja biedny bezdomovec a bez vlasti napise ako letel z Krak.do Viedne do Londyna a domov do Phoenix kde pristal o 16 lebo je 9 hodin rozdiel tak bolo dost casu ist na koncert B.J ktory zacinal o 8 vecer tak chudaci ako ty maju pripomienky
Toto je odpoved pre Anti ktory mi dava zabrat dole v debate .
Ano pan Anti mylis sa Nebudem Ti dokazovat ci som vacsi Slovak alebo amik .Minule som sa nechal vyprovokovat o debate co viem a koho poznam na Slov.a moj ujo mne za to poriadne vynadal Nemam ziadne tajnosti co som Mam zelenu kartu ktoru som dostal podla zakona EB5 pretoze pracovne povolenie bolo po case zlozitejsie vybavovat Ano mas pravdu som vandrak a tulak Ale skutocne prajem aby bolo takych spokojnych a stastnych vandrakov velmi vela . Len si porovnaj ako som trpel v marci. 1 marca som koncil potapanie pri Australii V piatok 3 marca som bol na premiere v historickom divadle v PRESOVE a den neskor 4 marca som bol v Phoenix Arizona na koncerte Bon Jovi .Pre doplnenie Za dva tyzdne sme zatvarali lyziarsku sezonu na Lake Tahoe Tak mas pravdu .Som a dufam ze zostanem potrestany vandrovnik velmi dlho
Pan prezident je tichucko lebo sa jedna o velmi vaznu vec Je cierne na bielom ze az do piatku nam vsetkym tvrdili ze nikto nemal ziadne kontakty z Ruskom o volbach Teraz sa sam Erik priznal ze to nebola pravda Ticho je preto lebo sa musia rozhodnut a dohodnut ako vsetko vysvetlit Neni viac miesta na urobenie chyby Vsetci sa budu pytat ci o tom vedel prezident a KEDY SA O TOM DOZVEDEL. Dalsi problem je ze sa jedna o clena rodiny a nikto nechce aby nastal rozvrat v rodine lebo Trump vladne ako rodinna klika Nie ako v Sev.Korey kde vladol dedo otec a teraz syn Demokrati budu vyuzivat celu aferu nie na znicenie Trumpa ale na znicenie Republikanov vo volbach na buduci rok kde chcu ziskat senat aj kongres.Preto budu stale vyhladavat spinu na Trumpa a bohuzial on im v tom pomaha tym ze klame a meni vyhlasenia .Najviac na to doplatia obcania Usa lebo Trumpov program stoji a Amerika da izoluje od sveta co neni dobre Ale ako Us prezila Cartera Obamu prezije aj Trumpa
Odporúčame