Prezradim vam mensiu novinku NAJLEPSI HACKERI SU Z RUMUNSKA A MACEDONIE.Ten kto sleduje cierne kanaly na pocitaci tak vie o com hovorim Preto vela americkych bezpecnostnych firiem zamestnalo hackerov z tychto statov lebo vedia najviac
o Rusoch lebo spolu spolupracovali a teraz radia tymto bezpecnostnym firmam ako sa chranit pred hack.z Ruska .Vela vas tu pise ze amici su sprosti a hackeri z vych. Eur.su mudrejsi. Vsetci su na jednakej urovni Rozdiel je v tom ze ked ta chytia v Us tak ides za mreze a mas znicenu buducnost a vo vychodnej eu.sa ti nic nestane.Preto americki hack. su mlade decka ktore koncia H.S.alebo su v prvych rocnikoch na univerzite.Aj tato mlada kocka ktora pracovala pre tajne sluzby ma iba 25 rokov a ide za mreze .


