Elon Musk je zaradeny nedzi 10 najvyznamnejsich osobnosti dnesnej doby a ty si najvacsi id...t v dnesnej dobe za to prehlasenie o nom Chudacik ked sa na viac nezmozes tak len pis oslavne basne na Putina a tvoja kom.zgerba ta bude vychvalovat
Elon Musk je zaradeny nedzi 10 najvyznamnejsich osobnosti dnesnej doby a ty si najvacsi id...t v dnesnej dobe za to prehlasenie o nom Chudacik ked sa na viac nezmozes tak len pis oslavne basne na Putina a tvoja kom.zgerba ta bude vychvalovat
Nepiste o Amerike. Co sa deje je rozhodnutie jedneho muza ktory nepocuva nikoho okrem svojho EGA Okrem uholnych corp.vsetci veduci ziadali Trumpa aby respektoval Par .dohodu .Preto vsetci teraz vyhlasuju ze ich podniky budu dohodu dodrzovat a zaplatia sumu ktoru Trump odmieta platit V skutocnosti sa vie ze vela krajin i ked zmluvu podpisalo podmienky nebude dodrzovat Cina a India to prehlasili skoro otvorene ale oficialne s tym suhlasia Jedinym prijatelnym vodcom noveho sveta moze byt Europa Novy vodca Francie zanechal velmi dobry dojem a Francuzko za pomoci Nemecka a dalsich Eu.statov mozu prevzat vedenie sveta .Cina ma svoju kulturu ktora neni vhodna pre svet a Rusko nema ekonomiu na vodcu Suroviny ktore vedla vojenskej vyzbroje boli dobry zaklad v dnesnej dobe su neni tak dolezite lebo nie iba Usa a Arabske staty ale aj Cina zacina pouzivat svoje zasoby Vsetko zalezi na EU .Za 4 roky bude v Usa novy vodca a ak Europa nezvladne prilezitost Amerika bude znovu vladnut
Presne tak Hossa je Chicago a tam aj dokonci svoju jarueru Stale si svoje uhra i ked neni to co dokazal predtym Vedelo sa to v case ked podpisal kontrakt Velke peniaze dostal v prvych rokoch Teraz je pre Chicago velmi dobry hrac za malo penazi Vymena za horsieho hraca za vacsie peniaze nema zmysel preto Narian dohra v Chicagu i ked v inom muzstve by urcite distal viac penazu Preto ako fanusik Chicaga spm rad ze si tam lebo Chicago je stale hokejove mesto i ked Bears Cubs aj Bulls su popularnejsie Prajem Ti dobre zdravie a lebo to bude dolezite ako dlho budes hrat Dakujem za vsetkych fanuskov ktorych mas v Chicagu a za tie pekne spomienky na madison street
Suhlasim ze medvede su premnozene aj zo vsetkym co opisujes.VRAZDA jednej medvedice tento problem nevyriesi Ja mam problem AKO A a KEDY casovo bola tato matka dvoch medvediat ZAVRAZDENA.Dufam ze jej vrazda zacne debatu ako yento problem vyriesit To neni problem iba Slovenska Aj ine staty maju premnozenie nie iba medvedov ale aj inych zvierat Zojem v mieste kde je velje mnozstvo divokych koni ktore spolu s inyma zvieratkami sa delia o menej miesta kde sa predtym pohybovalu a nasli travu aj vodu ktoru sme im ludia vzali budpvanim novych obytnych stvrti Su syanove tabiry ktore tam neboli ale tie srnky a medvede tam boli .Preto neni prekvapenie ze rano sa prebudis a pri stane sa pasie srnka alebo medved Ti sedi v aute v ktorom si nechal potravu a nedal si ju do kovovych schranok ktore su v kazdom stanovom tabore a na ktor e ta upozornuju velke napuse Je vela zvierat ale aj my ludia sa tlacime miesta v ktorych oni zily Preto sa musi najst sposob ako spolu zit a VRAZDA MEDVEDICE NENI RIESE
Skoro vsetky najvacsie korporacie podporovali zostat v Parizskej dohode a na protest odchadzaju z poradcov Yrumpovej vlady a budu dodrzovat slubene zmeny i ked Trump to zrusil Nenadavajte na obcanov Usa Nadavajte na Trumpa Je to jeho rozhodnutie ktorym chce dokazat ze on je dolezitejsi ako vsetky svetove dohody.Len 3 ipakujem 3 staty su proti dohode Bohuzial vdaka Trumpovu sa Amerika dostava na uroven Syrie a Nicarague Hanba Nie obcania ale TRUMP IZOLUJE AMWRIKU OD SVETA Dufam ze Europa sa spoji a preberie zodpovednost za spokojny zivot vsetkych obcanov na planete Je to sice vyzva ale tiez prilezitost to vsetkym dokazat Rusko nema ekonomicku silu ktora je treba na vladnutie a Cina ma ine kulturne zaklady Za 4 roky bude zmena vi vlade v Usa a urcite novy prezident ktory vymeni Trumpa bude spolupracovat z Eu.pre spokojnost vsetkych Nakoniec vdaka sebeckemu vladnutiu Trumpa pridu prospesne zmeny pre vsetkych GOOD LUCK
Vrahovia Pouzili ste najjednoduksi sposob ako sa jej zbavit Je to od vas velmi krute neodborne a neprofesialne konanie.Velka hamba a ostuda pre vsetkych co takto barbarsky konali Ked bola hrozba o ublizeni obcanom tak ste ich mohli spolu celu medvedou rodinu docasne zatvorut nez sa to vyriesi nie ich rozdelit co sposobilo zhorsenie jej spravania a utrpenie pre mladata HANBA VAM Vsetkym VRAHOM
Najnovsia kombinacia je ze nie Rusko ale nasi priatelia Macedonci su pricina Clintonovej prehry Vsetko su vyhovorky a sama si bola ista ze vyhra preto zanedbala Wisconsin Michigan a Pens.ktore na poslednu chvilu dali hlas Trumpovu a tym aj Biely dom .Tragedia je ze obaja kandidati boli to najhorsie z najhorsieho a preto sme tam kde sme Trump chcel vyhrat pre svoje EGO ale nechce a nevie sa spravat ako prezident Jeho program je dobry len musi prestat klamat a menit vyhlasenia pretoze nikto ani z jeho vlady nevie co ma v hlave Je rozdiel vyjednavat za svoju osobu a vyjednavat ako prezident krajiny On si to zatial nevie uvedomit Ma 70 rokov a takto zil cely zivot tak sa tazko zmeni Bohuzial zle nie iba pre Usa ale pre cely svet Amerika prezila Cartera Buscha Obamu tak prezije aj 4 roky Trumpa
Woterinn ked niekto napise ze americania neboli na mesiaci neni hoden ani minutu debatovat lebo to je strata casu Rusaci aj Cinania sa presvedcili ze anericania tam boli Aj oni sa tam dokazu dostat len zatial nevedia vyriesit ako sa dostat z mediaca spat na zem .E.Musk pidla odbornikov je jeden z najuznavanejsich ludi dnesnej doby Jeho Space program zamerany na cestu na Mars a spat je najpokrocilejsi Jeho elektr.auta su zatial najlepsie a novy zavod na vyrobu baterky a panelov zarucuje najvykonnejsie a najlacnejsie baterky ktore vyriesia najvacsi problem elektr.aut a dalsieho vyuzitia Raketa ktora sa vrati po vyneseni nakladu spat na zem JE SKUTOCNOST ZIADNA FANTAZIA AKO SA TO SNAZIS OPISAT.Tak ako kazdy investor aj on dostava statne doracie v podobe danovych ulav Celkova suma od roku 2015 je 5 bilionov a nie ako pises . Ty aj Stano nemate hanbu a svedonie urazat cloveka ktory chce vylepsit zivot vsetkym ludom planety .Vasa neznalost vas zaradila tak nizko ze si nezasluzite
Smutne az neuveritelne zpravy za den Trump zrusi dohodu o klimate change Na slovensku zoberu medvedice mladata a potom ju zastrelia a neinformovany bloger Stano napise ze Elon Musk je podvodnik Kam ten svet speje
Nespomenul si deti Ak ich nemaju tak si sadnut na dobru veceru pohar vina pri ktorom si pospominat na pekne spolocne casy a zazelat jeden druhemu vela spokojnosti v novom zivote .
Bojkotuj Trumpa nie Ameriku. I ked cela zmluva bude mat minimalny vyznam na zmenu ovzdusia jednalo sa o princip.Okrem banikov vsetci protestovali za Trumpovo rozhodnutie Je to ciste jeho EGO ktorym dokazal ze on je ten najmocnejsi. Neni to katastrofa ale velka HANBA A PONIZENIE AMERIKY PRED SVETOM
Ty urcite zijes niekde v bunkry a nevies co sa deje vo svete Pridi a na vlastne oci sa presvedcis ze zajtra ak bude dobre pocasie raketa ktora uz raz dorucila naklad do vesmiru a uspesne sa vratila na zem znovu vynesie novy naklad .O autach pises dalsie spristosti Ja osibne siferujem uz druhy rok a este som nemal ziadny problem Ano su predrazene lebo sa ich dist nepredava Teraz pride do predaja novy typ ktorych je objednano velje mnozstvo a cena je okolo 36 tisic co je prijatelna suma Model SUV je drahy 150 tisic ale to je pocitac To auto samo parkuje na dialnici ked si kupis program samo vyhlada volne miesto Jedina nevyhoda je ze na baterku mozes prejst 280 mil co je problem kex jazdis v miestach kde nic neni Denna jazda v meste neni problem lebo vecer prides domov a v garazi baterku dobijes.Od noveho roku sa bude platit za dobijanue baterky.Ale proti benzinu je to velmi lacne Cesta z Cal.cez celu Ameriku na stoji 120 dol. Benzin okolo 500 podla velkosti auta Tak panko nenadavaj na m
Stano o Tvojej sprostosti som ti uz napisal a ta slavna akademia ktoru zastupujes zrejme ma tvoju uroven Ale nazvat Muska podvodnikom je urazka za ktoru sa mozes ty niktos osobne hanbit
Smutny den pre USA a cely svet .Tento pan zaradil Ameriku na uroven Syrie a Nicaragua .Iba tieto dva staty nepodpisali Par.dohodu HANBA .
VRAH STAROSTA. Medvedica ako spravna matka si prisla pre svoje medvedata ktore ste jej vzali To bola hlavna pricina jej chovania Bezpecie ludi je dolezite ale bola aj ina moznost vyriesit tento problem
Nenadavajte na Ameriku Toto je dielo jedneho cloveka ktory chce dokazat svoje EGO Skoro vsetky najvacsie corp.Parizsku dohodu schvaluju Dokonca aj vsetky olejove firmy su proti Trumpovu.I ked cela dohoda bude mat velmi nepatrny vpliv na oteplovanie jej vyznam je viac menej vyzva na zachovanie zivotneho prostredia Pan Trump len svetu dokazal ze on je viac ako vsetci prezidenti a premieri.Preto este raz HANBA TRUMPA A NIE AMERIKY
Vies Stano tento clanok odhalil aky si nevzdelany pisatel Tvoja slavna akademia nie admin Ta maju vykopnut za tento clanok.Ps .Len pre zaujimavost Zajtra bude prvy krat pouzita raketa ktora sa vratila a kolmo pristala na zakladni po doprave nakladu do vesmiru v marci
Bohuzial toto je zahanbujuci krok nie iba pre Trumpa ale celu Ameriku a tymto rozhodnutim iba dal moznost vsetkym statom sveta sa zjednotit proti Usa a 4 roky bude Usa osamotene a jedine Rusko na cele s Putinom bude mat falosnu nadej na zlepsenie celkovej situacie Dolezite predvolebne sluby si nedodrzal a tento najhorsi pre svet si dodrzal lebo chces dokazat aky si dolezity Hanba Ti
Ja som sa ani slovom nezmenil o Slov .mestach tak neviem preco mi ich pripominas.Pre mna je dolezitejsi zivot ludi ako budovy ci zo skla alebo betonu Tespektujem Ruske galerie aj Rusku historiu Putin aj jeho kom.predchodcovia drzia 80 percent ludi v otroctve a ziadna radistna buducnost ich necaka ci podpise zmluvu z Usa alebo nie Ved tych zmluv uz bolo tolko a ziadny vysledok .Dufam ze si nezabudol kolko bolo slavy ked Clintonka a Lavrov prepinali vypinac na spolupracu a ako to dopadlo
Odporúčame