Kanadska priroda je krasna ale poziadaj rodinu o dovolenku v Denali nat park To je miesto na ktore nezabudnes az do konca zivota V stredu sme opustili miesto kde bolo 42 stup.Cakame na vychod slnka a teplota je minus 2 .ale nadhera okolo .Ak si polovnik a mas rad prirodu neni krajsieho miesta ako DenaliZ par metrov sledujes ako Grizli chyta ryby pod vodopadom.Ps vsetko najlepsie OTCOM K VASMU SVIATKU . Ste pilier dokonalej rodiny. Ocko viem ze budes citat Este raz dakujem za vsetko Ako som ti napisal na FB Respekt a laska je neznicitelna i ked si komunista .


