Som tu pri Tebe . . .
Sudruhovia ano mate stejnu krvnu skupinu Problem je ze je to bezvyznamba cervena skupina v ktorej je spusta. buniek zo stareho zhniteho systemu a to sa neda vyliecit Preto bavte sa pekne dalej a nenechajte sa nikym vyrusovat Len pre fakt Nikdy som sa s panom prez.Kiskom nestretol Nemam ziadnu Mexicku zek.kartu Mam legalnu zel.kartu podla inv.zakona EB 5 Colotku som nikdy nestretol lebo som bol maly zasran a to meno si pamatam lebo komunista dedo pred jeho prichodom sa isiel pos....Anti na spoved som bol pred prvym primanim Moja viera je ina Klikni si na Joel Osteen alebo M.W.Smith Amazing grace a budes mat ideu o viere .Cela debata zacala lebo som sa zastal Devany ked som niekomu kto napisal ze nevie pisat basne odpovedal ze ona vie pisat basne len jej pol.blogy su o nicom a to je pravda Lebo vzdy je dobre Rusko zly zapad Debata o nicom lebo ako sa vratil saso z Floridy ma to uroven ako ked bol saso z Trnavy .Ja mam na slov.15 min.rano a 15 minut vecer preto citam iba basne Peknu zabav