Veď sa uvidí. Ešte by mal reagovať Počiatek - čo isto aj urobí. Ak si je Šeliga taký istý vo svojich obvineniach, čo mu bráni podať na dotyčného riadnu žalobu ? K tomu zrejme treba zopár ochotných kajúcnikov ...
Veď sa uvidí. Ešte by mal reagovať Počiatek - čo isto aj urobí. Ak si je Šeliga taký istý vo svojich obvineniach, čo mu bráni podať na dotyčného riadnu žalobu ? K tomu zrejme treba zopár ochotných kajúcnikov ...
A čo takto iný nápad. Pre tých, ktorí neovládajú, čo by podľa tejto vlády mali ovládať - zriadiť špeciálne prevýchovné koncentračné tábory. Potom by ich šupli niekde do praxe, kde by zadara predviedli, či už niečo vedia a ak nie - tak pokračujeme v prevýchove. Diktatúra je u nás už na slušnej úrovni, stačí trochu spolupráce zo strany médií a môže sa začať ....
Kto poskytne ochranu jeho vlastníkovi Matovičovi ? Hodina zúčtovania sa blíži ! To isté.
Je to tvoja úvaha, ja tomu neverím. Skôr by som si u Kollára myslel, že jeho voličskou základňou sú nadržané paničky, ktorým stačí, že je taký aký je.
Ale povedal som čo len jedno slovo, že by si mal ?? Keď nechceš, čo ma je do toho ! Lenže takí ako ty, svoj názor vnucujete - tie videá, kde poskakujú tvoji "myslitelia" a slovne obťažujú pri očkovaní sú plagiátom ?? A som zvedavý, ako by si reagoval na suseda, ktorý má Aids, tuberu alebo infekčnú chorobu a ten by si veselo behal po okolí. To je niečo iné, však ??
Nemám prečo mať kladný vzťah k Tisovi a k slovenskému vojnovému štátu. Bola to realita vnútená nacistami. Nechcem si predstaviť, čo by sa u nás dialo, keby Horthyl prejavil voči Hitlerovi viac pokory a vyžobral si Slovensko, ktoré mu bolo sľúbené. Násilnosti na maď. hranici boli brutálnejšie, než v Sudetách. Lenže admirál desiatnikom pohŕdal a dal mu to najavo. Navyše bol tu predpoklad, že slovenský štát bude ochotnejší pri dodávkach zo svojich niekoľkých strategických fabrík, ako by bol Horthy, ktorý papuľoval Hitlerovi vlastne celú vojnu. (zdroj - Cornelius, Maď.v II.sv.vojne). A vylepši si pravopis - nie je pravda, že dôležitejší je obsah. Aj to je vizitka tvojho IQ.
Hej, hlavná vec, že táto vláda bojuje intenzívne proti korupcii. Takí darebáci, vrátane komoušov tu ešte neboli. Obdivujem tých naivákov, ktorí ich ešte môžu obhajovať. Nemusím vymenúvať nicky.
Hej, zabásnu ho a zase budú plné ulice aktivistov proti rasizmu. Bude sa rozbíjať, rabovať atď ... Skrátka aktívny boj proti rasizmu.
Viluško je odborník. Nevieš čítať ako pekne argumentuje ? Pekne by zapadol do teamu Oľano. Všetci o všetkom a súčasne o ničom.
jjhc nechaj to tak. Nemáš šance. Oni to majú pre seba úplne jasné. Ale majú potrebu o svojej pravde presvedčiť iných. Inak by pri tom očkovaní dookola neposkakovali a nemali "odborné a morálne" pripomienky. To je podobné ako pri hociktorých cirkevníkoch. "Do mojej viery ťa nič nie je ! Ale bolo by dobré, keby si veril aj ty !" .
Lenže on tým vôbec nemyslí na Covid. Ale na Matoviča & Co. Najviac náboženských dogmatikov "vlastní" práve Igorko. A ak si myslíš, že nesúhlasiť s pánom Matovičom je tupoňstvo, tak potom si na úrovni tých, proti ktorým je tento článok.
To by bolo celkom pekné videjko. Ak niekto vie, zíde sa. Ukladám si do archívu.
Prepáč, to myslíš vážne ?! Teda sú to staré babičky, ktoré jemne upozorňujú ľudí, že vakcinácia je škodlivá a nie je v súlade s "božím slovom". Asi tak ?
Si si naozaj istý, že za tým je Fico ? Ja nie. Totiž keby ho niekto "z lásky" bonzol, celé jeho sociálno-demokratické hnutie okamžite končí. Keby som pre koalíciu získal túto ale dobre overenú info - tak si myslím že do konca života by som bol ekonomicky zabezpečený.
Je jasné, že pri takých protagonistoch očkovania ako sú Krčméry a Mikas sa dogmatikom pripomínajúcimi cirkevný stredovek tak dobre darí. Aj vtedy to inkvizítori mysleli s ľuďmi dobre. Tým, že ťa umučili a upálili zachránili tvoju dušu. Či si to dotyčný prial, na to sa ho nikto nepýtal. To, že sa izoluje a núti do liečby niekto so syfilisom, či aidsom nad tým nikto nešpekuluje. Ale títo novodobí dogmatici vyhlásili, že Covid neexistuje a nútia to uveriť aj iných. Fakt stredovek.
Len tak mimochodom - tebe a aj Stalbertovi vrúcne prajem, aby ste na vlastnej koži pocítili Matovičove odborné zásahy do ekonomiky. Pochybujem, že ste na tom ekonomicky tak dobre, že nevidíte jeho nekompetentnosť a amatérstvo.
Asi tak to u nich beží. Niekto by sa mohol pokúsiť o fotomontáž ako Matovič so svojou starou žobrú na kostolných schodoch - napr. u Sv. trojice sú také pekné schody ...
Tu už nadávanie a frflanie nepomôže. Je to na hrane únosnosti. Bohužiaľ časť voličov v SR je tak neuveriteľne s..., že im nestačí sústavné fackanie od tejto junty počas komplet pandémie - pravdepodobne sa potrebuje ešte aj obrátiť, aby mohla dostať dobrý kopanec. Ale stále stačí na oblbnutie plebsu viacerými ochotnými médiami neustále predkladaný, pomaly už aj smiešne znejúci, boj proti korupčníkom ... Koaličníkom situácia vyhovuje – berú skvelé platy, o ktorých by sa hlavne Oľaňákom normálne ani nesnívalo a opozícia – jej lídri určite tiež netrpia finančnými suchotami, resp. problémami pri potrebe zdravotníckej pomoci. Ich vzájomné hádky riešia skôr to, kto bude líder opozície ako dáku snahu pomôcť chudobou ohrozených Slovákom.
Médií, ktoré by nadŕžali Smeru alebo Hlasu je pramálo. Majitelia médií jednoducho nepustia. Aj tie médiá, ktoré sa tvária objektívne (Pravda, RTVS), keď dôjde k lámaniu chleba - pritvrdia. Presvedčia voličov, že za ich neustále zhoršujúcu ekonomickú situáciu nemôže terajšia junta ale Covid plus zlá medzinárodná situácia a samozrejme "lebo Fico". A veľká časť voličov - sa dá - ako vždy - zmanipulovať. Maximálne pred voľbami zlikvidujú Matoviča, ktorý okrem Oľano lezie na nervy celému politickému spektru.
Odporúčame