Najlepšie bude vrátiť im komplet Felvídek a bude všetko v poriadku. Vždy to musíme byť my, čo ustupujú. Oni sú tí čo už desaťročia trpia dátumom 4.6. 1920.
Najlepšie bude vrátiť im komplet Felvídek a bude všetko v poriadku. Vždy to musíme byť my, čo ustupujú. Oni sú tí čo už desaťročia trpia dátumom 4.6. 1920.
Spravodlivosť dobehla aj Hitlera. A dobehne aj toho nášho. Len treba trochu počkať ...
Hmm ale väčšine tu prispievajúcich to vysvetlovať nemusíš. Ale týmto anti fanatikom je to jedno či sa jedná o Covid alebo niečo iné. Je to priestor pre ich ego, riešenie svojich komplexov. Hovoria a konajú presne podľa toho, ako to vystihol F. Nitzsche - "Nie je dôležité, aby niečo bolo pravdivé, ale aby ľudia uverili, že to pravdivé je. Týmto výrokom sa riadia nielen títo dogmatici ale veľmi sofistikovane ho využíva drvivá väčšina politikov a aj médií.
Je duševne chorý, potrebuje sa realizovať.Takých je dosť.
Len - Sulík ??! Nemyslím si, že on je na čele bordelu, ktorý u nás vládne !
Sliepočka má v jedinom pravdu. Sulík nezvalil vládu kvôli nejakému eurovalu. Mal ho na háku. Ale chcel byť premiérom. Vo svojich výpočtoch sa v nových voľbách cítil víťazom. Prerátal sa. Ale priznať si to samozrejme nemôže.
Sulík Sulík. Tebe vtedy vôbec nešlo o euroval. Vtedy si mal isté preferencie, sympatie voličov a dúfal si, že po nutných voľbách sa staneš náčelníkom ty. Akosi ti to vtedy nevyšlo a vlastne nevychádza doteraz. Teraz vyčkávaš, "co bude dál ". Keby boli voľby teraz, ešte by si mohol mať šance, že spolu s liberálmi a ďalšími pravicovými kandidátmi na vládnutie zoškriabete zvyšok majdanom zmanipulovaných voličov a verné médiá spustia manipulačnú kampaň - možno sa vám podarilo tesne poraziť ľavicu. Ale Matovič by zrejme zostal. Čo s tým ? Ale voľby tak skoro nebudú. Pre opozíciu tým lepšie. Vládne strany denno-denne usilovne pracujú na svojom sebazničení ...
a zoskočil zo šijacieho stroja ...
Od Kollára je to čistý poker. A tvrdé vyhlásenia, ktoré sú skôr marketingové ako reálne. Jeho voliči či (čky) mu to žerú. Nemá kam ísť a nemá ku komu. Nakoniec sa vždy z toho vykecá, že nechce aby sa mafia dostala k vláde. To, že o tom rozhodujú voliči - na to však komplet terajšia junto-koalícia zabúda.
Prepáč, ty si naozaj presvedčený, že o uverejnení článku rozhoduje redaktor, ktorý ho napísal ? To by bolo od teba dosť naivné ... Keby do tlače prekĺzol článok s ktorým by nesúhlasil šéfredaktor, resp. vlastník média, to by bol poprask !!
Myslím si, že pán expremiér to zariadenie dôverne pozná a má tam zabezpečený pobyt v budúcnosti.
Keď niekomu tečie do topánok, tak si to obvykle uvedomuje. Ale keď niekomu kvapká na karbid - je toho ušetrený.
Akosi si nepochopil - myslel som rok 1453 a Mehmeda II. A to bolo kvôli viere. A cisár mal sľúbenú pomoc, ak pôjde pod pápeža, ale rozhodli sa prineskoro. (šup na wiki !)
Je treba je síce pekne povedané ale niekto to riešiť musí. A aj ten musí niekoho poslúchať. A osobne si nemyslím, že ten najvyšší je súčasný terajší premiér. Ja ho mám skôr za robota, ktorého joystickom riadi niekto iný. Vidieť to hlavne vtedy, keď ho novinár prekvapí otázkou, habká po odpovedi a vlastne nič nepovie len frázy. Dúfam, že na vlastnej koži nepocítiš svoju vieru v "úprimnosť" riešenia problémov nášho štátu touto vládou ... Dajme sa prekvapiť, zrejme nebude treba dlho čakať.
Nuž skôr sa pomýlil ten, kto jej ten prejav písal. Nechci od nich zázraky, od jej zvolenia majú dobrú makačku !
Pokiaľ viem, zatiaľ je z toho len obvinený a nedokázali mu to. Ak bude za to odsúdený - tak potom hovor o načapaní.
Amíci by si mali predovšetkým vedieť upratať u seba doma. Posledné prezidentské voľby a udalosti okolo nich jasne ukazujú na ich schopnosti riešiť svoje problémy. To isté platí aj pre našich pánov v Bruseli, ktorí sa snažia silou-mocou vytrestať nepošlušné členské štáty a naopak prižmurujú oči aj nad porušovaním ľudských práv v prípade poslušných vlád. Netreba poukazovať, kde sa to momentálne deje.
S tvojím čierno-bielym nazeraním na svet nikdy nepochopíš, že niekto nemusí Matoviča a pritom súčasne neznáša aj Fica. A to kotlebo - je z tvojej strany už vedomá provokácia. Naozaj nie si platený diskutér ? - buď chlap !
Krásne emotívne s citom to píšeš. Ale to, čo napr. ja píšem o Kollárovi je nespochybniteľné - či hej ? Ale o tých tvojich daniach sa dá tak dočítať akurát v N alebo Sme.Lebo keby mal Matovič čo len najmenší dôkazík, už je Fico v base. Keby som s niečím takým disponoval a dal to k dispozícii Matovičovi - som do konca života hmotne zabezpečený, to som si istý ...
To decko sa so svojím príkladným oportunizmom raz bez problémov udrží u progresívcov. Vsadil by som sa.
Odporúčame