Niekedy v 60 rokoch bol nejaký " mlaďas" odsúdený na trest smrti za vraždu. Čítanie rozsudku bolo nahrávané a neskôr niekoľko krát aj vysielané. Reakcia odsúdeného bola veľmi emotívna. Nie !!! ja nechcem zomrieť !! Nie! Nie ! Toto by síce na týchto psychopatov asi neplatilo - ale aj tak by potenciálni vrahovia mali vedieť, čo ich čaká pri doživotnej rekreácii v base. Zaslúžil by si to aj ten druhý. Môže sa stať, že po 25 ročnej prevýchove svoje prepustenie oslávi ďalšou vraždou.

