2x sa to nedalo otvoriť.
Fico sa parádne mýli, vlastne on vie, že povedal sci-fi. Prezidentka nemôže tú svoju funkciu opustiť. Každý vie, že nie je svojprávna osobnosť. Keď sa bezvýznamná Popoluška z pezinskej skládky odrazu stane prezidentkou s materiálnym zabezpečením na celý zvyšok života, tak musí byť niekomu za to vďačná. Tak jednoducho precítene s úsmevom alebo bez, recituje to, čo jej dali napísané jej vlastníci. Tak veľa to zase nie je voči tomu, čo získala. Média jej robia kvalitný imidž - aj keď niekedy pri otázke neopatrného redaktora sa zajachce a radšej odpovie frázou. Remiška to rieši humornejšie " vy povedzte !! " Keby boli teraz prezidentské, Popoluška znovu vyhrá. Médiá sú médiá.
Môže byť, ale oveľa skôr skončí zle ten šialenec z Trnavy.
Bol som na rovnakom derby v 1968, keď padla tribúna - presne na tom mieste. Móder unikol po pravom krídle obišiel Geryka a z uhla "netradične" zavesil. Trnava vraj vtedy predala viac lístkov ako mohla a to rozhodlo o kontumácii. Je fakt, že na vine boli vlastne fanúšikovia Slovana - bolo ich na jednom mieste priveľa a pri góle sa pohla lavína, ktorá svojou silou zvalila bariérový múrik. Tí dole si to aj odniesli. Odvtedy boli vzťahy medzi fanúšikmi Trnavy a Slovana vždy napäté a konflikty boli pri každom derby.
S prepáčením - akí fanúšikovia ?! Nič iné, ako vymetené hlavy, ktoré tam išli práve kvôli tomuto. Dať niekomu do držky, odreagovať sa primerane k výške svojho IQ. Takí sú síce všade na svete, len u nás to kompetentní vnímajú ako mierne priestupky. Keby sa niečo také v ďaleko menšej miere rozpútalo na dákom politickom proteste, tak sa médiá odušu rozštekajú. Trnavskí usporiadatelia mohli tušiť, čo ich čaká a pripraviť sa. Zadržaných odsúdiť v skrátenom konaní a šup s nimi na pol roka do basy. Určite by to pomohlo.
Sám sebe vystavil tú nalepšiu vizitku. On nie je rasista. Je to primitívny hysterický neschopák, ktorý si v rámci svojho IQ mýli pojmy s dojmami. Nečakám u trénerov dáke vyberané spoločenské správanie ale sú isté hranice. Bohužiaľ existuje na Slovensku dosť podobných ako on, ktorí sa ho zastanú. Keď to tak vezmeme aj náš najvyšší slovenský šéf je z takého istého cesta ....
Matovič je vážne psychicky chorý človek. Je politik, na ktorom - a zatiaľ len na ňom závisí osud Slovenska. Predpoklad, ako to dopadne, netreba rozoberať. Je tu len otázka - ako odstrániť takéhoto politika, ktorý likviduje krajinu ? Že to úspešne robí vedia všetci, aj tí jeho najbližší - len tí držia hubu, musia byť verní do konca. V prípade Hitlera to dopadlo tak, ako muselo a s pomocou verných - u Matoviča "našich" - dokázal totálne zruinovať Nemecko. Matovič má podobné choré predstavy o svojom predurčení riešiť Slovensko - a zatiaľ sa mu to podľa jeho predstáv k smole ostatných občanov darí Ja ako ateista musím zafrázovať " Boh nám pomáhaj ! "
On ďakovať nikomu nemusí. Pre neho platí - len pánboh a ja ! Len ten pánboh by mu nesmel do jeho vecí kecať.
Tu v debate si tak sám ... Chceš povedať, že je zmanipulovaná ? Pravďáci z desiatich promatovičovských príspevkov 9 vymažú. To bude asi tým. Ale snaž sa, robíš dobrú prácu ! Priam skvelú, ideálne kontraproduktívnu. Myslím si, že máš priamo od Fica prikázané takto písať. Ľudí ešte viac naštveš proti " našim". Len tak ďalej, skvele oberáš juntu o voličov !
Ale možno aj to bude. Ale takéto veci teraz zabezpečujú "naši" za mohutnej spolupráce médií. Ale dožiješ sa, buď si istý. Len ma zaujíma ako si si mohol dať ten svoj nick. Zažil si to vôbec ?
Kažimír nebol zatknutý, len ho niekto obvinil. Bez akýchkoľvek dôkazov. To by som mohol anonymne na prezidentku napísať, že počas upratovania na pezinskej skládke spreneverila 30 pivových konzerv v hodnote 40 tisíc €. Samozrejme pre podozrenie by mala odstúpiť. To, či je ten Čurilla vinný - sa ukáže omnoho neskôr. Teraz ho "naši" držia nad vodou. Ale ak sa ukáže, že to jeho plánované vyšetrovanie Matovičových odporcov je pravda - tak si zaslúži peknú paletu.
Len ako poznám tvoje príspevky, ty myslíš automaticky opozíciu. Aby som ti to vysvetlil - prezumpcia neviny musí platiť len pre " našich ".
Lenže kde žijeme a kto má reálnu moc prakticky nad všetkým v tomto štáte. Ale verím tomu, že si to všetci títo darebáci raz vypijú až do dna ... Len ich hlúpi voliči musia pocítiť ich vládnutie poriadne na svojich peňaženkách. Ale bohužiaľ to platí aj pre mnohých bežných občanov, ktorí tvrdo doplácajú na túto hlúpu a koristnícku vládu.
Kto je to My !? Prečo už nie rovno Soustruh na hrad ? Už niečo podobné ako ty tam je, uchytil by si sa. Stačí ti recitovať, čo ti dajú napísané. To by si hravo dokázal. Aj tak niečo podobné už robíš.
Len tak mimochodom čo robí také Oľano - vzdelanostný a morálny výkvet parlamentu. Na čele so svojím nadaným šéfom, ktorému aj diplomovku musel písať niekto iný a o rodinné financie sa musí starať Pavlínka, lebo on sa v tom nevyzná ...
Kubina, kto by ti veril ? Klamať je tvoja advokátska povinnosť. Uvidí sa neskôr. Ak sú pravdivé Čurillove debaty s kolegami akoby malo vyzerať správne vyšetrovanie - tak ďakujem pekne. Škoda, že dnes pre právoplatne odsúdených neexistuje niečo také, ako zažívala hlavná postava vo filme " Frajer Luke " ....
Všetci sú to darebácii a kriminálnici. Ale či boli za vraždou hmm, rád by som vedel, kto to objednával. Tí traja, čo spomínaš veľa z nových volieb nemali. Vražda dala médiám spúšť na zlikvidovanie vlády cez oblbnutých občanov. Trúfaš si povedať, kto mal z nej najväčší prospech ? Kočner určite nie. Slovensku vládne Matovič.
V N ku písali, že vraj učiteľ nemčiny ...
Prečo ? Po prvé, lebo je to šéf, ktorý vyžaduje poslušnosť a nikto nechce prísť o skvelé príjmy, ktoré si nezaslúži. Po druhé lebo je to blázon, ktorého sa treba báť, je schopný všetkého.
Ľudia majú obavy z teba a opatrení, ktoré ti prikáže tvoj "operátor" vykonať. Tvojho operátora treba zavrieť na psychiatriu a tebe treba vybrať baterky. A dúfam, že aj tí "naši " ostatní dostanú v budúcnosti to, čo im podľa zákona už dávno patrí.
Odporúčame