Slávik - divil by si sa. Niektorí ľudia - hlavne tí po 60 ke - a je ich dosť, nemajú ani šajnu o nejakých informáciách alebo debatách v médiách na internete. Pre mnohých !! sú jediným zdrojom informácií večerné správy v telke - a tí ovládajú dobre svoju prácu na usmernenie myslenia Slovače. Frflošov ako sme my tu v debate je strašne málo v porovnaní s tými, ktorých pomaličky denno-denne spracúvajú mainstreamy. A tie síce by rady odstránili Matoviča ale pri zachovaní terajšej vlády. Práve Matovič je - bez toho, že by si to vôbec uvedomoval - najväčší spojenec a tromf terajšej opozície ...


