No o tých daniach som počul všeličo. Prečo by som mal veriť tebe ? Alebo jemu ? Alebo iným ? Je fakt, že mám video s jeho jasným vyhlásením, že jeho práca s financiami nebaví a rád to prepustil manželke. Dokonca aj s tým, že ona mu prideľuje vreckové - ale nesťažuje si. Takže, keď čítam tvoj príspevok, mám dojem, že Matovič vlastne prispel svojimi odvodmi k finančnej stabilite tohto štátu. Ale mám aj ďalšie jeho videá, ktoré potvrdzujú jeho nekompetentnosť v akejkoľvek činnosti spojenej s riadením štátu. V jednej veci však exceluje. Intrigánstvo a nenávisť voči všetkému a každému kto si dovolí kritizovať jeho EGO.


