No máš pech. Budeš sa musieť zahrať asi na Gavrila ...Potom by si mal pravdu.
No máš pech. Budeš sa musieť zahrať asi na Gavrila ...Potom by si mal pravdu.
A je to podľa ústavy možné ? Ani o takomto prípade som ešte nepočul.
A pán Kollár nemal priveľa súkromných ošetrovateliek v nemocnici ... A Matovič mal rúško na svadbe. A pán Hollý toľko nechodil do Anglicka - to sú moje hoaxy ??
Je to ústavné aby premiér sa vzdal postu a odišiel do parlamentu ? O takom prípade som ešte nepočul. Alebo hej ? Bude Slovensko prvé ??
Taká malá výnimka Holý. Matovič na svadbe rúško. Kollár v nemocnici pekné opatrovateľky - aj to je Ok. Ale k tomu sa asi nevyjadríš. To je vymyslené, nikdy to nebolo, že ?
Ale v pohode, ak bude dáke odkrytie relevantných dokumentov, ok - padni komu padni - ale opakujem pravda nie je to, čo chcem aby bola pravda - pravda potrebuje nie dôkazy ktoré poskytujú politici a médiá - ale dôkazy, ktoré sú v súlade so zákonmi a ústavou.
To je hlúposť. Nič sa nezmení. Len u nich sa spomalí komunikácia. Šéfovia strán zostanú. To znamená, že aj vplyv na vládnutie. Len vresk v parlamente možno bude väčší. Tento fakt akosi nikto nechce pochopiť. Napr. Heger bude premiér. Naozaj ??
Sulík - Sulík si vie predstaviť ďalšiu spoluprácu s Matovičom. „Osobné vzťahy sú ďaleko lepšie ako to vyzerá, konflikty sú pracovné,“ hovorí. Pracovné - nazval ho vrahom 8000 ľudí, nazval ho idiotom, bol priamo zodpovedný za vraždu. To je pracovné ... To koryto je naozaj zázračný fenomén ...Ale nemám obavy, opäť po sebe skočia. Matovič nemá sebaovládanie.
Chceš povedať, že v to, čo som napísal sa v médiách nedialo ? Neviem, kto z nás dvoch je tými médiami zmanipulovaný ... A byť argumentovo vulgárny - to je práve Matovičova špecialita. Kto nesúhlasí s mojím názorom je troll a idiot - asi tak.
OK Pazo - aj ty - čo som podsunul ako jedinú pravdu. Prosím citovať. Všetko to, čo som uviedol, bolo dokázateľne v médiách. A médiá som nikdy nepovažoval za hodnoverný zdroj info. Teda info istého druhu, aby nedošlo k slovíčkáreniu.
Vidíš, v tom je medzi nami rozdiel. V tom, čo som napísal, nie je jediná veta, ktorú by som nemohol podložiť faktami - aj priamo videami. (nahrávam si zaujímavé udalosti a ukladám, už od 1989) - píšem len to, čo denno-denne každý vnímal. Nepoužívam žiadne info z existujúcich médií. Odkiaľ máš ale ty tak presné info o kradnutí, korupcii, prepojení politikov ? Pracoval si vo vládnych štruktúrach ? Alebo z "dôveryhodných" médií ? Alebo z média - "to každý vie ! " ? Len príklad - to že je Matovič psychopat - môžem vidieť na "vlastné oči" - nepotrebujem, aby mi to tvrdilo nejaké médium. Médiá sú aj dnes rovnako spoľahlivé, ako za komoušov. Ale to, že je niekto deformovaný médiami si nikto –nikdy neprizná a zrejme ani ty. Pravda je to, čo si ja myslím že je pravda – iné neexistuje. Však ?
Sám by to nedokázal. Bola to koordinovaná akcia - veľmi sofistikovane prepracovaná, a médiá to zvládli dokonale. Väčšinu Slovače zmanipulovali tak, že Fica niektorí až hystericky nenávidia - o jeho zlodejine a skorumpovanosti vôbec nepochybujú. Pre mnohých je Fico synonymom absolútneho zla. Preto je odstránenie terajšej junty tak zložité. Ľudia ju musia dlhodobo pocítiť na vlastnej koži aby aspoň trochu zmenili názor. Aj keď zmeniť svoj názor - to si prizná málokto. Veľa Nemcov ešte po hroznej vojne uznávalo Hitlera - tak boli zmanipulovaní. To si každý môže pozrieť na autentických filmových záznamoch - na historických kanáloch v telke ....
Štvavé príspevky ? Chceš adresy priamych videí s jeho primitívnymi vystúpeniami ? Ale to je v pohode - lebofico - však ? Ale cisára pána treba brániť "do roztrhání těla" však ? Tvrdil to Švejk. Matovičovi svedkovia sa mu veľmi veľmi podobajú.
Presne tak. Neviem si predstaviť, že by Heger konal ako premiér podľa vlastného vedomia a svedomia. Jednoducho Matovič bude šéfom vlády aj keď bude len v parlamente ! A tak isto aj Sulo - bude mať svojich pod kontrolou. To je fakt - a tešiť sa, že Matovič už nie je premiér - je naivné. Kým táto junta komplet nepadne - nič sa nezmení. Len komunikácia bude zložitejšia - o to horšie pre fungovanie štátu.
Crash, súhlasím. Ale - Nie každý má rovnaké zdroje informácií. Veľmi veľa voličov má k dispozícii len info z RTVS, žiadne iné. A treba si uvedomiť, že po vražde zaujali všetky médiá jednotnú líniu spolu so soc. sieťami a množstvom "mienkotvorných osobností". Netreba konkretizovať. Denno-denné masírovanie mozgov o zločinnosti vládnucej koalície, korupcii, dávali sa do priamej súvislosti s vraždou, pravidelné dobre organizované protesty proti "mafii" na slovenských námestiach, opäť pri účasti mienkotvorných "osobností". Tento tlak nemohol obyčajný občan zvládnuť. Mnohí vtedy nasiakli na základe údajov z médií až nenávisťou k vládnucej koalícii a to trvá doteraz. Nie každý si dokáže prijaté info. filtrovať ako napr. ty. Jednoducho nepochybuje - bolo to v telke - je to pravda ! A tento fenomén je platný prakticky všade vo svete. Pokiaľ budú masmédiá kontrolované určitými záujmovými skupinami, ktoré kooperujú – občan nemá šance. Preto má aj terajšia junta ešte stále toľko prívržencov.
Preboha, to myslíš vážne ?! Ak áno, tak je to fakt vážne ...
Taký vodník s Erbena by Kolíkovú určite s radosťou zobral za nevestu ! Neuveriteľné, že tej babe vôbec nezáleží na tom, ako vyzerá.
Tak rýchlo čítaš, že ti uniklo, že nekomentuje teraz Horský ale Lenč. Máš poznámku v žiackej knižke, že nedávaš pozor ...
Viem čo to je, tiež to mám za sebou, ale pár mesiacov som ledva chodil o barlách. Našťastie je to už minulosť.
Je to vzorný občan. Chodí na testovanie. Možno už ani nemusí, ale poslušne chodí. Jeho štýl mi pripomína 50 roky ale v opačnom garde. Ale má nárok na svoj názor - nie je tak vulgárny ako niektorí jeho kolegovia ... Ale ako vravím - je užitočný v boji proti tejto junte - naštve diskutujúcich nielen proti sebe ale aj Matovičovi ...
Odporúčame