Posledný odsek a to dobreš vieš - je sci fi. Ona a diplomatka ! To by bolo hanby !
Posledný odsek a to dobreš vieš - je sci fi. Ona a diplomatka ! To by bolo hanby !
Osobne necítim sa kompetentný aby som sa k vakcínam vyjadroval. Je v tom priveľa emócií, za čo môžu politici, médiá. Videl som ten príspevok na RTVS, mne sa zdal tiež nie príliš férový. Reakcia otca je pochopiteľná - ale celé video bolo vedené tak, že za smrť môže vakcína - čo môže ale aj nemusí byť.
Ja a súdruh. Fuj. Len pre teba je každý súmračník kto nesúhlasí s Matovičovou juntou. Neboj, Fico nebude premiér ale jeho odídenec. A vylepši si slovník. Takto si myslím, že si rovno Matovič.
Pekne emotívne napísané. Len tak ti veriť ! Len nadávky a neoverené info.
Dík, stiahnem ! Vcelku ho ako herca uznávam. Určite viac ako tú kostnatú príšeru. Myslím si, že tie svoje protinacistické postavy hrá veľmi dobre, presvedčivo.
Dnes sa akosi Matovičovci rozohnili. Jedno ich však s ich šéfom spája. Neskutočne primitívny, vulgárny slovník Oni tu ani diskutovať nechcú - len urážať. Fakt by si niektoré príspevky mal administrátor všimnúť.
Sám si dávaš plusky ? Mám dojem, že tvoj štýl poznávam aj z iného nicku. Len vulgárne kydanie. Ale to tvoje lebofico už prestáva fungovať. Radšej Fico ako táto zberba. A neboj, keby Naka mala niečo na Fica - tak už je tam.
Súhlasím. Ale aj na druhej strane je ich množstvo, ktorí sa za slovo rasizmus skrývajú. Nie je treba uvádzať príklady...
Cibula má jeden základný problém. Je to ťažká exhibicionistka. No budiž. Zrejme má doma rozprávkové zrkadlo, ktoré jej zdôrazňuje aká je krásna. Je fakt, že chlapi majú na hodnotenie ženskej krásy rôzne názory - ale keď už - ten môj je ten, že od krku dole je to priam katastrofa. Detaily nech si vykonzultuje so svojím zrkadlom.
Takí brutální exodi sú všade. Nielen v Bratiblabe. Im nejde o šport alebo čokoľvek iné - okrem možnosti patrične si vyventilovať svoje mozgové závity.
Prečítaj si to ešte raz. Brankár nemal šancu niečo komentovať. Ondrej Kollář - brankár. Ondrej Kúdela - zbitý.
Kľučkovaniu Remišky sa niet čo diviť. Zistila, že je mimo hru a bude aj v budúcnosti. Tak aspoň z toho vytĺcť čo sa dá.
Nie je sám. Keď to dokazovali Dankovi - bol z toho problém pre všetky médiá. Teraz - keď tým trpí polovica koalície - nič sa nedeje - neporušil zákon. Čo už, taká je doba ...
No zatiaľ nemám dojem, že by príliš pracoval v rámci chcenia terajšej junty. Dúfam, že sa nemýlim.
Neviem, aká je zdravotnícka starostlivosť v Tanzánii.
Zistila, že Matoviča vlastne potrebuje. Tak nechce v politike skončiť ! Vraj má zodpovednosť pred voličmi. To iste. Vie, že nasledujúce voľby neprežije a či sa jej podarí emigrácia do inej strany - kto by ju už teraz chcel ??
Nie je blázon. Ale je od Matoviča existenčne závislý. Ak skončí Matovič - skončí aj on - definitívne. Lenže - ak sa diktátor presunie len do parlamentu - o to viac bude Naďa potrebovať. Byť premiérom z druhej ruky potrebuje aj istú organizáciu - systém.
Tak sa potom teš na jeho otravovanie z priamych prenosov v parlamente - tých je podstatne viac. Jeho sa zbavíme len jeho presunutím na psychiatrické oddelenie - a to musí niečo vyviesť. Ale aj to bude ...
Úradnícka vláda na čele s Kiskom ? Ufff, už viem odkiaľ má Matovič toľko voličov. Hodnotenie histórie nechaj na druhých, je to len a len tvoj názor - ale nie dáke potvrdenie ako ty tvrdíš. Ale ak máš dáky hodnoverný link, rád sa ti ospravedlním ... Tak prosím ...
Odporúčame