Preboha, uvedom si - kam odíde ?? Len do parlamentu. Stále zostane šéfom Oľano. Teda zostane defacto premiérom - zozadu.
Preboha, uvedom si - kam odíde ?? Len do parlamentu. Stále zostane šéfom Oľano. Teda zostane defacto premiérom - zozadu.
Hmm ale ak si pozrieš staršie videá - odborníci boli len tí, ktorí súhlasili s Matovičom. Tí, čo mali iný názor, boli nezodpovední alchymisti - nech to bol hoc-aj doktor vied. Nepamätáš na tie jeho zúrivé, emotívne prejavy, kde bol každý s iným názorom Ficovec, či Kotlebovec vrátane prezidentky ? Jediným osvedčeným a spoľahlivým odborníkom bol a asi zatiaľ aj je Mikas.
Už sa "teším" na tie vyjadrenia švajčiarskych médií. Ako je to všetko nespravodlivé. Až do toho hokeja našich nádejí - som netušil, že sú postihnutí takým nacionalizmom.
A Matovič hej ? Skôr by vláda fungovala dajako pod vedením Sula. Samo - Matovič by musel byť v opozícii.
Myslím si, že autor hodnotí terajšiu situáciu - čo s tým majú časy Kočnera. Ak je Sulo dáko vinný, nech ide sedieť. Rovnako aj iní politici bez r o z d i e l u. Padni komu padni. A tu ide o tému - či je Matovič schopný vykonávať funkciu a to nielen podľa mňa - nie je.
Hmmm, to nie je môj štýl - radšej by som videl jeho fotky z psychiatrie ako je vo zvieracej a vypliešťa zúfalo oči , keď ho sestrička kŕmi detskou výživou ... Nie je to takto krajšie ??
Si humorný. Cynik a Smeráčik ?? Pre teba je každý, kto nesúhlasí s terajšou vládou určite zo Súmračnej a samozrejme kryptokomunista. Ale máš pekné, kultúrne vyjadrovanie, ktoré ťa približuje k tvojmu idolu. Ešte že je vás tak strašne v diskusii veľa - niečo ako "Sám vojak v poli" (teda s viacerými nickami)
Nemám dojem, že by Trabant spochybňoval existenciu a pôsobenie vírusu. Zrejme každý z nás má okolo seba niekoho, koho to postihlo a aj ťažko. Ale on konštatuje, že Corone bol pripísaný aj niekto po viacerých infarktoch, alebo niekto s ťažkou rakovinou a verím, že niekto zlé štatistiky k predĺženiu krízového potrebuje. A tiež o tom, ako sú na tom očkovaní - na to tiež príliš veľa štatistík a info. nie je.
Socker koľko máš rokov ? On a poučiť sa ? On a nechať sa preplieskávať ? Videl si tie jeho gestá keď bol u prezidentky ? Veľmi veľmi naivne k tomu pristupuješ. Konečne uver, že je to naozajstný blázon.
Naše veľké dieťa teraz niekde sedí a dumá ako zo seba urobiť hrdinu, ktorý sa obetoval za národ, nebol pochopený a bol ukrižovaný na oltári vlasti. Zrejme ešte stále sníva o svojej soche niekde na trnavskom námestí, kde mu vďační občania budú nosiť kvetinky a sviečky... Ak komplet odstúpi z politiky (nielen do parlamentu), pošlem mu blahoprajný telegram.
?????? Priveľa emócií. A priveľa konšpirácií. Je fakt, že je v tom dosť kšeftovania, ale treba si držať odstup a triediť info. Čas vždy ukáže čo bola či nebola pravda.
Oni len parafrázujú tých blbých švajčiarov. Všimni si ich reakcie v rôznych športoch, čo sme mali tú česť posledne s nimi absolvovať ! Všade len hlúpo kydali. Aby boli ešte lepší, mali by sme im požičať jednu našu novinárku ...
25% Pelle plus 10% Fico. To je možné, ale nič viac. To im na zvolenie nestačí. Druhá strana - 15 Sulo, 13 blázon, 6 ploditeľ, 7 progesívci a možno 5% Kdh a opäť sú späť. Len Ičo nebude premiér ale Sulo. A Čaputka ich s radosťou odklepne. Nech ešte táto koalícia chvíľu vydrží - nech sa ich fanatickým voličom za "boj proti korupcii" ešte trochu otvoria oči.
Ľudia by mali pochopiť, že nestač, keď diktátor odíde z funkcie. Odíde len do parlamentu a náhradnikovi z Oľano - možno Hegerovi - bude dávať inštrukcie co dál ... Ten síce z toho zblbne ale bude poslušne papagájovať. Tak je to aj s ostatnými "výpoveďami" šéfov strán. Matovič by musel odstúpiť z p o l i t i k y ! A to že by urobil ? Figu. Nikto z nich to neurobí. Divím sa, že komentátori na tento fakt nepoukazujú.
Neboj sa, tak ľahko sa ho nezbavíš. Len sa jednoducho presunie do parlamentu. A Remiška tiež. A keby Ičo nebol tak tvrdohlavý - ide tiež. Nič sa nezmení. Budú na seba bliakať v parlamente. Pritom zostanú šéfovia svojich strán a ich zástupcovia budú dostávať od nich pokyny čo majú robiť na papieri. To bude jediný rozdiel. Nič iné, len formálna rekonštrukcia.
A ešte že ho označil za potenciálneho vraha novinára. Za to by mu dal každý normálny chlap rovno po papuli. Ale Quickovi sa nediv. Diskutovaním má quick money.
Veď uvidíme. Ja si osobne myslím, že veľmi veľa záujemcov o jeho zrušenie hľadá priestor ako ho poslať do zabudnutia a pritom neporušiť ústavu. Stačí zlomiť niekoľkých v Oľano a Kollára. A je to tu. Ešte raz - čakajme.
Mňa by štvalo byť v debate tak strašne sám. Urob si viac nickov ! A možno ich už máš. Inak všetka česť, máš nádherne emotívny prejav á-la Matovič ! Nečudo, že ste si sympatickí ...
No hej, boj s mafiou ? A Pčolinský je smerák ? Neboj, vytiahnu sa čoskoro aj kauzy tvojich miláčikov - nový nick. A ak nie si platený, divím sa ti - veď musíš vidieť, kam ide ekonomika - a zrejme to postihne aj teba, určite nemáš prachov navyše. A veľa ľudí mu drží palce ? Stačí ich porátať tu v diskusii. Vy jeho prívrženci si furt meníte nicky - aby vás akože bolo viac ...
Matovič sa jednoducho zatne ako Vinco a nik s ním nepohne. Skôr sa odpumpne ako Hitler, ako by sa mal vzdať. Je presne ako on čistokrvný blázon. Ak ho neodstaví "zahraničná vôľa" my sa ho normálne nezbavíme. Veď aj Čaputka ho zatiaľ drží - ak mu súkromne nepovedala niečo iné ako v jej verejnom vyhlásení - tak z tej strany sa nedá nič očakávať. Ale je možné, že príkaz už dostal a aj možnosť aby mohol "so cťou" odstúpiť - ale to je len taká moja konštrukcia ...
Odporúčame