Pekné... Neviem, čo ho motivuje, ale začína sa mi páčiť.
Pekné... Neviem, čo ho motivuje, ale začína sa mi páčiť.
Neviem a akému dátumu sa tento nervydrásajúci príbeh vzťahuje, ale nechať svojich plakať na námestiach je hrozný, odsúdenia hodný čin. No aj keby sa teraz nejakí protivládni dobrodruhovia zorganizovali na nejaké protesty - nemajú šance. Je predsa krízový stav, k dispozícii vodné delá a rozhodný minister Naď ! Náš vodca prikázal bojovať do posledného výstrelu, posledného muža. Po nás potopa, slovenský národ si takých géniov ako my nezaslúžil !
Kollár si myslí, že za dva týždne dostane Matovič rozum. Nedostane. Zostane to pri vzájomnom prefackávaní a obviňovaní. Potom sa trojica môže dohodnúť na jeho likvidácií obyčajným ultimátom. Oľano to odmietne a koniec môže nastať.
Nechaj ho, on nechce diskutovať. Len vidí, že jeho obľúbenci sa rozsýpajú ako domček z karát, a štve ho to. Tak si vylieva emócie. Fígeľ koalíciu nezachráni ani novým voľbám. Keď odíde Kollár - je to jasné. Potom môžu tí traja vydierať Matoviča, aby sa prispôsobil - ak chce ďalej fungovať. Ale neverím, Matovič sa nevie dohodnúť s nikým.
He napísal som to tak - lebo určite vieš, že je to inak citát zo Soiréé a aj tam sa šejkspírovalo ... To bolo prvé, čo som v d. na Korze videl ...
Podobné pre Matoviča & Co dá štát zadarmo.
Nemyslím, že Haščák má vôbec o existencii dákej debaty v Pravde šajnu ...
Dúfam, že sa Šejkspír nenaštve.
Matovič : Riško !
Sulík: Igorko !
Matovič: Umrime spoločne !
Sulík: Súhlasím. (Vypije jed a umrie.)
Matovič: Juj, ale som ho dostal !
Počuj tak tvrdo ho neprovokuj, dostane z toho infarkt a budeme tu mať po srande ! Nechaj, je užitočný. Ani si neuvedomuje, ako ľudí ešte viac nas--iera proti junte !
Myslím si, že jeho slovná zásoba má vyššiu úroveň ako tvoja. Ty nediskutuješ - len primitívne urážaš. Mám dojem, že zo SME si asi ty.
Tak prečo by mal niekto zisťovať, či je niekto šedivý, keď to berie ako príslovie ?? Chýba ti objektivita.
Ak Petra nebude mať pech na zranenia - bude stále lepšia. Určite sa zlepší aj v rýchlych disciplínach. Má na to.
Svojho času bol istý minister A. Čepička. Myslím si, že takéto znamienko = by sa medzi ním a Naďom hodilo ...
Neboj, budeme ho voliť. Sme také hovedá. Samý komouš. Vrátime spátky padesáte roky, len kvôli tebe.
Prečo by mali utekať. Dávajú si šiť nové obleky do vlády. Bude to skôr, ako si myslíš.
Omyl, chráni si svoje koryto. Ale má ho. Kým existuje Oľano.
Fuj, radšej zvieraciu kazajku a blázninec !
Robino, lenže s tvojho príspevku neviem, koho mám nechať žiť. Matoviča určite nie. Ten chlap ak sa chlapom dá nazvať -akosi - neviem prečo znervózňuje...
Neboj, ešte pár Matovičových excelentných výstupov a bude aj viac !
Odporúčame