Kalioskop - nesúhlasím. Sú neskutočne užitoční ! Prakticky všetci sú agresívni, vulgárni a dogmatickí. Nediskutujú - len vulgárne urážajú. A to je dobre. Každý vidí, akých má Matovič prívržencov. Nevravím, že by tu v diskusii niektorí odporcovia tejto junty tiež nepoužívali vulgarizmy, tých je tiež dosť. Ale absolútna väčšina diskutujúcich vie logicky zdôvodniť faktami svoju kritiku a slušne. Matovičovec ti okamžite vynadá do Súmračníkov, trolov, fašistov či nacistov - len preto, že máš iný názor a kritizuješ ich poloboha. Mám dojem - že Matovič tu má zopár platených nickov, ktorých aktivizuje podľa témy. Je toho schopný. Teda - Leboficovci mi vôbec nevadia. Len provokujú a ešte viac znechucujú ľudí proti tejto diktátorskej vláde.


