Slovač je dobre zmanipulovaná médiami - fanatik Krajčí a to úplne nedefinovateľné - Bitó - paráda. To, že hlavný šéf naplnil očakávania môže tvrdiť len naivák. Radičová vo svojom príspevku, v ktorom zatiaľ nie je debata tvrdí, že Naka dostala voľné ruky. Nemyslím. Nechcem nikoho obhajovať ani súdiť. Tu v debatách je taká tendencia, že buď si Kotlebovec a súčasne aj zo Súmračnej - alebo prívrženec Matovič&Co. Mať odstup, a hodnotiť podľa toho, čo vnímam z prejavov politikov -to tu pozná málokto. Ale treba čakať, možno aj dlhšie - uvidí sa.


