Matovičovým statusom s fotografiou hákového kríža sa má zaoberať polícia
Čo vlastne chceme ? Pozrel som si dostupné "mejnstrímové" noviny. N - čuší. Sme-Čuší. Aktuality-čušia, Topky-čušia. Reagujú len "jediné" opozičné noviny Hlavné správy - ale tam sú diskusie kultúrou tak na úrovni nášho premiéra. Reakciu na fotku som nevidel včera v žiadnej televízii - ale možno sa mýlim, nedá sa všetko sledovať. Pri takejto podpore médií sa nedivme, že si Ičo prvý kráľuje ako chce. Je tu niečo, čo by ho mohlo zlikvidovať, tá fotka z jeho sociálnej siete by mala byť pre neho likvidačná, je tam minimálne 6 svedkov, ktorí by mohli vypovedať. Opozícia na neho pošle akéhosi Dorčáka. Jasné, že jeho oznámenie budú kompetentní ignorovať dokedy sa bude dať. Príležitosť na riešenie nášho brutálneho diktátora tu je. Ale tí, čo by mohli niečo podniknúť to podceňujú. Škoda.