Máš pravdu, to čo píšu a hovoria v médiách je absolútna pravda. Aspoň tá, ktorú chcú mať diktátor a jeho poskokovia. Nezákonný bol vlastne aj november 89 - zákony zadávajú tí, čo vládnu a manipulujú. Tak je to aj teraz. Médiá sú zatiaľ plno k dispozícii vládnej mašinérii. Aj teraz bolo na zhromaždení nie až tak veľa "fanúšikov" - ktorým je jedno kto a ako vládne. Prišli sa iba vyventilovať, keď nemôžu chodiť na futbal. Drvivá väčšina "porušujúcich zákon" - boli obyčajní, pokojní občania vyjadrujúci svoju nespokojnosť s diktatúrou Matoviča. Médiá to spracovali podľa objednávky - a máme z toho porušenie zákona opicami, bitkármi, psychopatmi a extrémistami. A tie opice sú väčšina Slovákov - aspoň podľa Matoviča.


