Ide o pravdu s Petrom Pellegrinim: Matovič sa zabarikádoval pred občanmi, Mikulec ho prehnane chráni
Bol som tam, tak viac ako 80% boli starší, slušní a očividne z terajšej vlády frustrovaní ľudia. Boli tam aj takí, u ktorých bolo jasné, že im je fuk aká je vláda, prišli sa vyventilovať. Môže byť, že tam boli platení provokatéri, pre Matoviča je morálne všetko, čo sa týka jeho ega. Normálny, slušný politik nekomunikuje cez sociálne siete - on tak komunikuje aj so svojimi koaličnými partnermi !! Im to však zatiaľ nevadí, koryto je koryto. V médiách spolu so svojim nohledmi brutálne uráža Slovákov, ktorí s ním neskúhlasia. A dá sa čakať, že médiá z tohto protestu urobia za pár týždňov kriminálnu akciu, organizovanú výlučne extrémistami. Pelle, Fico ani Kotleba nemajú na to, aby boli aktívnou opozíciou a hrabú si na svojom piesočku. Budeme si musieť ešte dlho zvykať na diktatúru a kult osobnosti.