Kiskov pozemkový škandál po dvoch rokoch bez obvinení
Veď to ! Ale kto to zo slovače vie ?? Už aj tu istí diskutéri nadávajú na Pravdu, že sú Ficovci lebo si dovolia o ňom zle písať. Pritom toto nemá s Ficom nič spoločné. Toto je ani nie pokus o krádež ale rovno o lúpež, lebo sa to dialo násilne pod tlakom. Kisku nemá kto z tohto činu obviniť - zubár je rád, že to dopadlo ako dopadlo, opozícia stále dúfa, že sa s ním dohodne (strašne sa sklamú, podvedie aj ich) a Ficovci zatiaľ len frflú a zrejme odušu kalkulujú, či by sa im to pred voľbami oplatilo - lebo jeho priame obvinenie by pre nich mohlo skončiť kontraproduktívne. Môj osobný názor je, že Kiska je celým politickým spektrom najnedôveryhodnejší a aj najnemorálnejší politik. Ale za výdatnej spolupráce takmer všetkých médií vie výborne pracovať na svojom imidži a bežní ľudia mu to papkajú ...