Tým gólom by nezabránil ani Rodák...
Tým gólom by nezabránil ani Rodák...
Za tie góly môže?...Môžeme byť radi,že ich nebolo 7-8.
To je nová móda?...Každý neúspešný kandidát musí byť oceňovaný?!
Aká zlá správa?...Škriniar v poslednom čase vôbec nehráva.
Aké pátranie?...Dnes sa stretne s Čaputovou.
Ten je schopný vypotiť,že na vine je Móric Beňovský.
Keby zopakovali voľby,aj keby tam boli všetci zahraniční pozorovatelia,aj tak by vyhral Lukašenko...Možno nie 80:20,ale 70:30...
Ja si myslím,že Frlajs to pod Jakubiskovým vedením zahrá.
Prerušili jej násilne hladovku,aby im neumrela,čo by bol psúser.
To len potvrdzuje,že Azarenka bola v zápase so Schmiedlovou zdravotne indisponovaná.
Nepreháňaj...Azarenka mohla byť indisponovaná...Takých príkladov je mnoho.
Keby testovali len polovicu ako v Česku,tak máme aj my vyše tisíc pozitívnych...Tam testujú veselo aj 20 tisíc za deň.
Odporúčame