Slušne napísaný príhovor prečítala,to je všetko.
Slušne napísaný príhovor prečítala,to je všetko.
To bolo výborné,ale potom už nemuseli robiť reklamu Mistríkovi...
Ty mi nič nedávaj a pakuj sa dočerta!
Tento blázon patrí na psychiatriu,už včera bolo neskoro.
V prvom rade si to pokazil ty,Igorko...Zabávať sa bez rúška na 150 člennej svadbe dokáže len nezodpovedný človek,nie to ešte premiér...Za podobný kúsok odstúpil eurokomisár obchodu!
Navážal do rodiny?...Tá rodina kradne vo veľkom a ukázať na to prstom je navážanie?...Spýtaj sa trnavčanov,čo si myslia o tomto podarenom páriku....Blaha bol ešte veľmi slušný.
Nie sme ďaleko od toho,keď bude premiér opúšťať úrad vlády s putami na rukách...To si zahraničné média zgustnú.
Igorko,NAKA nespí a je pripravená.
Tento insitný ekonóm nech si dá aspoň spraviť zuby.
V letištnej hale,ani v lietadle sa okrem Navaľného nikto nenakazil...Takže žiadny novičok na ruskom území,nemyslíte chlapci zo CIA?
Odporúčame