Matovič tam bol???...Izolujte už toho idiota!
Matovič tam bol???...Izolujte už toho idiota!
Čítal som príbalový leták...Koss78 má pravdu.
Prymula porušil nariadenia a má padáka...
Matovič porušil nariadenia/svatba/ a stačilo "prepáčte".
Rozdiel medzi nami a Českom je priepastný.
Tie detské testy sú úplná kravina,ale biznis je biznis,však Igorko?...NAKA spí?
Dopredu ďakovné reči?...A za čo?...Že bude horšie a horšie?
Igorko,je najvyšší čas zamávať nám ručičkou a zanôtiť "Idem od vás,neublížil som..."
Toto je už naozaj na kazajku!
Ty musíš byť dobrý dement,keď podporuješ túto vládu!
Povedala: "Nešla som tak, ako viem"
Otázka: Prečo nešla tak,ako vie?
Hlavičku zo 6m k žrdi a teč z 3m by určite nechytil...Zameraj sa na deravú obranu a nie na brankára.
Prvý raz im nedala nič a teraz im dá skoro nič.
Už aj Izrael nám dal lekciu z moderného futbalu!...Ten druhý polčas,to bola hra na jednu bránku,podobne ako s Českom.
Odporúčame