Toto už je Matovičove zúfalstvo...
Zase dôkaz,že táto vláda rúbe hlava-nehlava a potom to vracia späť...Páni,čo tak pomýšľať na odchod?
Keď vidím Bidena,ako kráča k mikrofónu na pokraji zrútenia,tak nechápem,že niekto môže tohto vetchého starčeka vôbec voliť.
Zavolaj si do tej nemocnice.
Idioti,ktorí riadia tento štát.
Ten debil pomaly spochybní aj pápeža.
Ty expert,ľudia potrebovali ísť v pondelok do roboty a idiot z Trnavy to podmienil výterom z nosa nevhodnými testíkmi ...1% má aký zmysel?
Presne tak...Výsledok žiadny a zbytočné šikanovanie ľudí.
Knieža Igor si otestoval národ hračkárskymi testíkmi a teraz si s týmto holubičím národom môže naozaj robiť čo chce.
Zákon je NASCHVÁL?!...Dennodenne tento človek dokazuje,aký je idiot.
Idiot Nero zničil Rím,idiot z Trnavy zničí Slovensko.
Dokončiť,hoci nie je pripravená!...Zelený mozog.
Žilina,Prešov-opäť najviac
Bratislava-opäť najmenej
Testovaných bolo v stredu 14 355...
Počet pozitívnych sa zvýšil na 52 tisíc.
Toto by si ani komunisti nedovolili...
Gauner zase klame!...91%?...Testovať sa dalo aj mnoho ľudí z iných okresov!
Fajka patrí k dôležitým štátnicko-spoločensko-ekonomicko-pandemickým otázkam?
Odporúčame