V čom zle?
Tebe sa hra našich páčila?...Postup je fajn,ale s takouto hrou proti Španielsku,Švédsku ani Poľsku nemáme šancu...
Najnovšie má babu a celkom peknú,takže si mimo.
Tá žena hovorí o práve,nie o víruse...Asi nevieš čítať.
Treba vládnu budovu vyčistiť od podlahy!
Má pravdu a ešte je aj pekná.
Makarón nech si robí poriadky doma.
Igorko je vo svojom živle...Grafy,grafy,grafy.
Zatiaľ sa potvrdilo 450 000 sfalšovaných volebných lístkov!
Už je zrazu zdravý ako ryba,len mu je ľúto,že sa nestal premiérom...Smrad vyliezol z diery!
Za to,lebo to povedal mafián Kiska?
Škriniar sedí niekoľko mesiacov na lavičke a takýto hráč má byť prínosom?
Áno,má atómovú zbraň,ale v svojej sprostej hlave.
Ako sledujem taliansku ligu,tak Škriniar už pekne dlho nehráva...Má nejakú formu?...Nikto nevie.
Zatiaľ bez dôkazov...On by najradšej pozatváral všetkých,ktorí s ním nesúhlasia.
Teraz riadi políciu Matovič s kamarátmi.
Odporúčame