To behanie po kaštieli je len reklama,tam sa nikdy nedostanú...Československý vlčiak má výzorom veľmi blízko k vlkovi.Hádam by si nechcel,aby odchytili divokých vlkov a hrali s nimi pred kamerou?
Ku kritičke som sa už vyjadril.Napísať kritiku seriálu po prvom dieli?Jasný zámer potopiť a zhovadiť.


