Ušiel jeden vojak z 1,8 miliónovej armády.
Ušiel jeden vojak z 1,8 miliónovej armády.
Kvôli takýmto kúskom sa chodí na futbal.
Nevinné dievča?...Dobre zaplatená provokatérka,ty totálny neznalec.
USA sú schopné poslať do cudziny teroristov a následne na nich upozorniť...Aj tak sa robí politika,keď sa chce vylepšiť povesť.
Sagan sa do tých reklám netlačí...Agentúry sa predbiehajú,aby ho tam mali,to je všetko.
CIA má na svedomí toľko svinstiev,že jedna lastovička leto nerobí.
Mýliš sa...Poradcu v tomto seriáli robí profík na prácu s vlkmi,ktorý s nimi dlho žil.
Peťo bol náš najlepší futbalista...Je hrozné,že si ho smrť vybrala v takom mladom veku.
Zastupujúci prezident preberá všetky kompetencie prezidenta,ktorý v danom čase nemôže vykonávať túto funkciu.
Tú by som aj 2-3 krát ochránil.
Amnestia je trestný čin?...Tak potom mal Havel dostať doživotie,keď amnestoval tisíce kriminálnikov,z ktorých mnohí pokračovali v tr. činnosti.
Sme čoraz bližšie k prúseru pred Európskym súdom.
Najvyšší čas usporiadať referendum na jeho odvolanie!
Má vymenovať jedného z dvojice Mamojka a Laššáková...On však chce vymenovať oboch...Mazák mal vypité,keď mu to poradil?
A čím vybabral?
PS: Nepíš hlúposti.
Čo si mal zo slovenčiny?
Odporúčame