Chalan slečnu obchytkával,keďže sa bránila,tak ju zabil.
Chalan slečnu obchytkával,keďže sa bránila,tak ju zabil.
Na MS mal na drese slovenský znak...
Nestoj,tvoja vec...Väčšina národa oňho stojí.
Hymna je podstatná a nie čačky na drese.
Zarábajú v cudzine a tam aj logicky platia dane....Teba trestne stíhať za písanie hlúpostí.
Keď vyhrá MS,hrá sa slovenská hymna a to ti nestačí?
Prvý diel zachránil vynikajúci Karl Markovics v úlohe Eugena Savojského...Druhý diel-nuda...Za zmienku ešte stojí výborná Vajdová,ktorá nadabovala Máriu Teréziu.
Ako vždy perfektný a bez papiera...
Sagan patrí do prvej desiatky a nie Froome...
Podobne to hodnotím aj ja...Ešte doplním lokality,tie boli vybrané precízne.
Ale štekne,to by si sa divil...V zahraničí sú už po ňom pomenované aj ulice,napr. v mekke cyklistiky v Belgicku.
Chcel si povedať americkej ambasáde.
Hlavne,že ty sa nedáš zlomiť...Keby ti kapitalisti skákali čižmami po hlave,aj tak ich budeš milovať.
To sme podľa teba nemali byť hrdí ani na našich hokejistov,ktorí v minulosti hviezdili v NHL,bývali tam a niektorým sa tam narodili aj deti?...Myslíš si,že Tkáča,Pribilinca,Golonku tankuje,čo teba trápi?
Sviatočný ťahák je určite EL Clásico,Slovan v KHL je všetko možné,len nie ťahák,preboha.
Vlhová má lyže,ktoré sa dajú obuť?...Super!
Ešte skús aj tých z opozície...To by si sa nedopočítal...Takých bonapartistov máš v každom meste niekoľko...
Slovan v KHL nemá čo robiť...Kopa peňazí vyhodená do vzduchu.
Odporúčame