Nejde LEN o manželstvo, ide AJ o manželstvo. Neprekrúcaj moje slová.
Ide o to, že speváci, umelci, športovci, herci, a všetci takíto, ktorí zarábajú peniaze na ekonomickej BUBLINE, ktorá skoro zhasne (futbal, šport, filmy, koncerty) a pritom v politických veciach podporia NAJZHUBNEJŠÍ názor: prijatie eura (skupina Gladiátor, hokejista Višňovský a ďalší), prijatie Slovenska do NATO (herec Skrúcaný, Kolníková, spevák Kuric športovci, herci), či kampaň pre skrz-naskrz skazenú no mediálne vyrobenú Radičovú (Magálová, Lučenič, Cibulková, Knechtová, Kuric), tých nečaká nič dobré, hoci zdanlivo si žijú na vysokej nohe - a v postate NA NÁŠ ÚČET.
To je mi ľúto, že NEVIDÍŠ NA ICH KONANÍ NIČ ZLÉ. Dokonca zosobňuješ ICH OSUD a svoj osud, že keď sa rozviedla Magálová, musíš sa aj ty (???). Ale ty nie si v pozícii Magálovej! Rozumieš?
Rozdiel medzi tebou a ňou je ten, že TY si dlhodobo TVRDOHLAVÁ (a oklamaná - a asi chceš byť), zatiaľ čo Magálová sa zúčastňuje OBROVSKEJ KLAMOPROPAGANDY.

