Teroristé se v Sýrii připravují na natočení falešného videa
Masakr syrské armády, scéna první!
http://wertyzreport.com/2012/01/02/terori ste-se-v-syrii-pripravuji-na-natoceni-falesneho-vi dea/
Teroristé se v Sýrii připravují na natočení falešného videa
Masakr syrské armády, scéna první!
http://wertyzreport.com/2012/01/02/terori ste-se-v-syrii-pripravuji-na-natoceni-falesneho-vi dea/
Al-Jazeera: Radši byste měli vysílat porno
„Saudská Arábie je od Sýrie 2-3 tisíce kilometrů a vidí v Aleppo TANKY….je to všechno LEZ. Opékáme na balkóně, jíme a odpočíváme a nikdo s námi špatně nemluví. Vy z Al-Jazeery ale byste místo vašich lží mohli radši vysílat porno.“
Moderátor:Al-Jazeera s taakovými problémy nemá co dočinění.
Syrská vláda odmítá zprávy o odstřelování města Homs rukami syrské armády, říká státní agentura. Vláda „odmítá odstřelování armády jistých čtvrtí Homs jako propagaci televizních stanic, které podněcují násilí.“ uvedla v sobotu SANA.
“Civilisté ukázaní satelitními kanály jsou lidí, kteří byli UNESENí a zabiti ozbrojenci.“ řekla SANA
Vybusniny maju, z tanku sa do demonstrantov NESTRIELALO!
Strielajuci tank bol nakruteny v zahranici, v Katare, je to vydavane za udalost v Syrii.
"Sýrska vláda útok na Homs poprela, pričom zodpovednosť za násilie opäť pripísala "neznámym ozbrojencom"."
Nakrutene v Katare. Homs je bez protivladnych demonstracii.
al-Džazíra
5. Skôr než sa však na ruskom území začnú atómové explózie, Rusko predsa len stihne vypáliť DESIATKY STRIEL smerom na USA a to všetkými troma možnými smermi. Väčšinu zo svojich tisícov striel však Rusko vypáliť nestihne. Moment prekvapenia zaúčinkuje.
6. A teraz príde na radu "obrana" proti jadrovým strelám - systému rozmiestnené v Česku, Poľsku, Rumunsku, Turecku, Kanade, Tichomorí. Vypálené ruské strely s účinnosťou vyššou ako 95% zasiahnu. Keďže "moment prekvapenia" je na ich strane, tak povedzme, že blízko 100% odvetných ruských rakiet bude zneškodnených.
7. A potom to zdôvodnia: Vidíte, DOBRE BOLO, že sme VYBUDOVALI PROTIRAKETOVÚ OBRANU.
8. A vidíte, DOBRE, že sme ZAÚTOČILI AKO PRVÍ! Takto sme minimalizovali naše straty! Vybuchla na našom území iba 1 raketa, a ZA ZNIČENIE ZLÝCH RUSKÝCH NETVOROV (ktorí určite CHYSTALI JADROVÚ VOJNU) TO AJ STÁLO!
USA PLÁNUJÚ NUKLEÁRNE BOMBARDOVANIE RUSKEJ SIBÍRI!
"Obranný štít" proti atómovým raketám je súčasť ÚTOČNÉHO zbraňového komplexu.
V podstate neexistuje praobyčajný OBRANNÝ dôvod, prečo mať na svojom území antirakety, keďže tento systém nie je 100%-ný, hoci sa zlepšuje.
Z jedinou výnimkou: USA v budúcnosti plánujú JADROVÉ BOMBARDOVANIE ruského územia!
Predstavte si situáciu: obranný protiraketový systém sa bude zlepšovať, v budúcnosti bude PRESNEJŠÍ, hoci nikdy nedosiahne 100% úspešnosť.
Povedzme, že dosiahne úspešnosť medzi 95%-100% zneškodnených striel.
1. USA začnú jadrovú vojnu z Ruskom.
2. V tichosti si všetko pripravia - útok aj "obranu".
3. Rusi naopak budú na jadrové bombardovanie USA dosť nepripravení.
4. V zvolený dohodnutý dátum vypália na Rusko atómové strely. Keďže Rusko bude na túto vojnu dosť nepripravené, zneškodní v letku asi 25% striel. Zvyšné 3/4 striel zasiahnu Rusko.
Stačí, že ju pekne oslovuje na začiatku a potom sprdáva. Teda buduje jej dôležitosť.
A prečo si si vybral nejakého Beláka? Zato, že som ho uviedol ja? Veď budovateľov imidžu pani osvietenej je neúrekom. Aj tu na diskusii.
Asi budeš jedným z nich.
Viete, ktorý politik je v posledných 3 rokoch v médiách NAJVIAC VYLEPŠOVANÝ?! A teda vlastne mediálne vyrobený?
Odpoveď je jasná - Iveta Karafiátová Radičová.
Skoro všetko sa jej prepečie. Aj blbosti, a klišé ktoré hlásala v EU parlamente, v USA, aj na domácej scéne: Lipšica a Žitňanskú vychválila - hoci len dvoma slovami.
V roku 2010 podľa časopisu Glamour bola Ženou roka.
A tu je zopár podlízavých článkov v pravde na jej osobu:
Radičová pôjde do Bruselu zachraňovať Európu so širokým mandátom
Iveta Radičová – sme s vami, poďte s nami! | Gustáv Murín
List Ivete Radičovej | Ľubo Belák
Rok Ivety Radičovej | Ľubo Belák
Klobúk dolu Radičová, klobúk dolu - ("ľavičiar") peter333
Prezidentka Radičová? Ľudia si ju želajú viac ako Fica
Neviem, či Američania BOLI alebo NEBOLI na Mesiaci, ale NÁKLADNÉ PRÍPRAVY a PORUCHY, NEHODY, ZLÉ ŠTARTY RAKIET s obeťami, v súvislosti s misiou na Mesiac BOLI SKUTOČNÉ.
Toto bola jedna z troch príčin, prečo SOVIETSKY ZVAZ začal vyhrávať nad USA, takmer vo všetkom okrem technológií. (Áno Sovietsky Zväz takmer vyhral studenú vojnu, čoraz viac štátov NATO si začalo želať "finlandizáciu" svojej politiky). Druhou príčinou bola ropná kríza 1973-74, čo otočila víťazstvo od USA k SU.
Presne toto som videl tiež, BBC VEDELI DOPREDU, že WTC7 padne.
A ten výpadok vysielania - niekto povedal kameramanovi, za 5 minút má budova padnúť, zavrite jej už papuľu, a prerušte vysielanie...
V podstate si piatimi vetami nepovedal nič - moja tajná služba?
Všetko je na webe - LEN NETREBA BYŤ LENIVÝ a veriť všetko oficiálnym správam, kde už nie je ani 25% pravdy.
Ty si polož otázku - ako to, že "bin Ládin" z r. 2007 sa nepodobá na bin Ládina z r. 2004 a ten sa nepodobá na bin Ládina z r. 2001. Veľmi jednoduché. Alebo o tom vôbec nevieš?! Tak rýchlo: hľadať, overovať, vyvracať...
Bin Ládin Hoax; tu je to zhrnuté, aj to prečo musela zahynúť Benazír Bhutová, vedela o bin Ládinovi:
http://www.youtube.com/watch?v=mgksDUj umvM
Falošná reportáž CNN o vojne v Perskom zálive (1991), alebo ako sa vyrábajú správy.
http://www.youtube.com/watch?v=qzFKslrDO xM&feature=mfu_in_order&list=UL
(Prosím dopozerajte dokonca!)
Fico bol kedysi VYROBENÝ, aby podobnou agendou bral hlasy Vladimírovi Mečiarovi.
Nesúhlasím s tým, že MEČIAR VYROBIL FICA. Toto Mečiarovo vyhlásenie znamená, že u neho Fico NIČ NEZNAMENÁ, má len podobnú rétoriku, program, agendu. Napĺňať však bude iný program - nemečiarovský, dzurindovsko-miklošovský.
Aj spolupráca Mečiara s Dzurindom v r. 2004-2006 je podobná: už nemám nič, už nemôžem na Slovensku presadiť nič, už tu vládne Európska Únia. Ale bolo by dobré, keby sa Dzurinda s Miklošom skompromitovali spoluprácou s Mečiarom - pomyslel si Mečiar. Je tu riziko, že moji voliči odídu k Ficovi, ale nech!
Opravím ťa: idea OKUPUJTE nevznikla u bilionárov, oni ju ale rýchlo kooptovali a prerobili na svoj obraz.
Takisto myšlienka: "Mier chyžiam, vojnu palácom" nevznikla u boľševikov; podobne "rovnosť, bratstvo, sloboda" nevznikla ani u Francúzov - revolucionárov, ani u Američanov - kolonistov. To všetko bolo prevzaté, aby ZDISKREDITOVALI starého nositeľa tejto myšlienky...
"V prvom rade je zarazajuce, ze Meciar sa teraz vobec neozyva - nezaujima stanovisko, nepoukazuje."
Tak to teda nesleduješ, do gúglu: Mečiar gorila
Dokonca je tu video:
http://www.ziar24.sk/clanky?extend.122985_ V--Meciar:-Gorila-je-znama-uz-od-roku-2006=
1) Skutočný bin Ládin zahynul v r. 2002. V roku 2001 nahral video - v ktorom tvrdí, že on a jeho organizácia NEMÁ z útokmi na WTC NIČ spoločné. Američania zmanipulovali zvuk záznamu - bin Ládin sa vraj priznal, že MÁ s útokmi na WTC NIEČO spoločné.
2) Ukrytie nového "bin Ládina", a vysielanie bin Ládina - urobili to Američania, v spolupráci s Pakistancami. Nový domov stál oproti sídlu VOJENSKEJ ROZVIEDKY Pakistanu. Na vysielanie jeho "posolstiev" použili Američania najmenej 2 ľudí, nových "bin Ládinov". Jeden z nich mal urobený aj face-lifting; čudné na muža ukrývajúceho sa v jaskyniach...
3) Zabitie nového bin Ládina - prinieslo mnoho problémov. Najprv fotky spracované vo Fotošope. Potom niektorí z jednotiek SEALS, ktorí sa vyhrážali, že zabitým NEBOL bin Ládin.
4) Zostrelenie lietadla SEALS asi 2 týždne po akcii bin Ládin - vraj to urobil Taliban, v skutočnosti Američania ZAHLADZOVALI STOPY svedkov "bin Ládinovej" smrti. A o ďalší týždeň bolo zlikvidované ďalšie lietadlo SEALS.
Potrebuje, potrebuje - ale všetko je o peniazoch. Koho "peniaze ješ" toho pieseň spievaj...
STALINIZMUS priniesol hladomor na Ukrajine, v Povolží a časti strednej Ázie. Máš pravdu: bol umelo vyvolaný - Stalin to neurobil pre svoju svojvôľu, ROBIL TO NA NIEČÍ PRÍKAZ (Stalin nebol sám sebe pánom v Sovietskom Zväze, hoci sa dnes tvrdí opak - o kulte jeho osobnosti). Nebolo to však vyvražďovanie NERUSKÉHO obyvateľstva; teda zvýhodňovanie RUSKÉHO elementu v Sovietskom Zväze, hladomor NEBOL NÁSTROJOM RUSIFIKÁCIE.
Ale VIKTORIÁNSKA VEĽKÁ BRITÁNIA vyvolala tiež UMELÉ HLADOMORY - v 19. storočí - v Indii, Afrike, Írsku - v tomto prípade to však bolo CIEĽAVEDOMÉ VYVRAŽĎOVANIE neanglických národov. V porovnaní so sovietskym hladomorom BOL INTENZÍVNEJŠÍ a ROZSIAHLEJŠÍ.
V tomto prípade IŠLO o genocídu neanglických národov, ich zbedačenie, zaradenie do anglickej armády ako žoldnierov, a prisvojenie si nerastného bohatstva týchto národov. Hladomorom urobila škrt až séria porážok Angličanov v Sudáne, Afganistane, Indii, Oranžsku, Sauskej Arábii okolo r. 1900.
Odporúčame