Už je nás cez 15 000 protestujúcich (obed pondelok)
Venujte sa UŽITOČNEJŠÍM TÉMAM, ako je korupcia v slovenkej politike. (Pretože nehovoríte, kto KORUMPUJE a JE KORUMPOVANÝ - ak hovoríte, že Dzurinda, Fico, Penta, J&T - tak ste fakt na omyle a hráte hru iných.) Svet NEBUDE bez nich lepší.
Napríklad:
1) Protestujte proti činnosti NATO - vojenskej aj nevojenskej činnosti tohoto spolku (Špionáž, pašovanie drog, únosy ľudí). Žiadajte zrušenie NATO (Teda nie iba vystúpenie Slovenska z NATO)
2) Žiadajte zrušenie Európskej Únie, OECD, Svetovej Banky, MMF... Svet BUDE bez nich lepší.
3) Hovorte o tom, že výbuch v Oklahome 1995, útok na dvojičky a Pentagon 2001, urobili Američania sami.
4) Útoky na vlaky v Madride 2003, Londýne 2007, "Breivikovo" vraždenie v Oslo 2011 - to všetko bola práca MIESTNYCH a AMERICKÝCH tajných služieb. Dôvod: menej práv, viac "ochrany". V Osle dokonca deti politikov, a je to jasný odkaz politikom: neschováte sa pred nami.
6) Kynoženie obyvateľstva Afriky aj Ázie - tajne; "testovanie" nových chorôb.