Koncert pre Nórsko a pokrytectvo slovenských celebrít.
Pekne si ich síce vymenoval - ale napríklad taký ja sa k žiadnemu z nich nehlásim a ŽIADNY z nich nie je ani nebol mojím vzorom.
Teda strieľaš NASLEPO a svojím názorovým oponentom pripisuješ čokoľvek.
Ale ja sa asi trafím do ČIERNEHO: jedným z vašich hrdinov je ten nebezpečný americký pomätenec REAGAN, ktorému dones média robia veľké ovácie.
Niektrorým z vašich hrdinov sú napríklad aj izraelskí "hrdinovia": Moše Dajan, Menachem Begin, Golda Meyerová...
Alebo Churchill, Roosevelt (jeden aj druhý - ten prvý bol nebezpečnejší).
A čo dnešní hrdinovia? Radičová, Mikloš, Bush, Clinton, Aznar, Kohl, Constantinescu, Balczerovicz, Havel, Gonc, Orbán, Otto von Habsburg, a mnohí ďalší integrátori, ekonomickí "reformátori" a zástancovia slabého štátu a silného trhu...