Mal charizmu, bol veľmi dobrý.
Tieto prispevky sú lepší, aj od lepších sú lepší, on bol on a nal charizmu, ťažko niekomu vysvetľovať.
Mal charizmu, bol veľmi dobrý.
Tieto prispevky sú lepší, aj od lepších sú lepší, on bol on a nal charizmu, ťažko niekomu vysvetľovať.
Za toto 300e je vysmech, slušným vodičom, a takym ako Dedeček voda na mlyn.
Pri takychto umyselnostiach hravo 800 a vodičský na 2 roky.
To presne vystihuje stav Ukrajiny.
700 eur je na dedinu malo, palivá su drahé a kúriť dom nieje sranda.
Neberie sa ohľad ani tato energopomoc je hlúposť, totálna.
Stačilo že by znizili DPH na palivo ako energosek ze by clovek mohol nakúpiť palivo za nižšie DPH.
Nepotrebuješ žiadne výmysly ani administratívu, proste obec ako majiteľovi nehnuteľnosti vydá potvrdenie opravnujuce nakup, museki by to zaevidovať ako sa overuje podpis, aby sa nerobili duplicitné zľavy, pre špekulantov.
Lenže je tu lenže tu v prdelakove sa nepoužíva hlava.
Kde su ritolezovia Ukrajincov, už sa nemajú potrebu vyjadrovať, aký su chudáci.
EÚ prispej.
USA prispej.
Rusko nás ničí.
Potrebujeme pomoc.
Tolko kecov a tu vidno ako si užívajú a ny to máme platiť. Zlaté WC, sa už zabudlo.
Ľudia si musia všímať veľmi koho volia do Bruselu aj keď tam máme malo poslancov.
Už ba to malo nabrať konečne spad a koniec vojny, nech sa ukážu chudobný Ukrajinci.
Máš pravdu, daj auto do srotu a nezdrzuj.
Iba nevzdelany hlupák to môže napísať, choď si dačo prečítať čo sa vyrába z ropy.
Tie kone ma napadli uz dávnejšie emisie euro 7.
Buselsky muklovia vymyslia nemysliteľné a ten kôň je super,
neprekročí rýchlosť 🤑
Nízke naklady, napasie sa pokial pracuješ 🤑
nestupaju naklady na STK a Emisie 🤑
Občas treba podkuť, na aute treba zimne letne pneu zasa ušetrené 🤑
Má to mnoho výhod.
V Bruseli by im to mal niekto poradiť.
Brusel by mohol aj posielať výplaty bez chodenia do prece, keď už zarabame v nepomere zo zapadom.
Už ste zistili, prečo su eurofondy na cykloturistiku, no do práce 😂😂 iba západ bude na autach jazdiť.
Minule bol článok ako Európa diverzifikovala a že nemá problem, teraz zasa iné pohádky.
Brusel, sa sam zničí a nepotrebuje na to Rusko, Čínu alebo USA.
Hlistice som daval vic krat k cucoriedkam a vysledok nič, aj som reklamoval a uznali mi reklamaciu aj tak bez vysledju a to tie cucoriedky mam v plastových nádobách tak sa to dobre kontroluje.
Taraba je schopný a konštruktívny politik, Danko sa bal že skončí.
Taraby by naozaj mohol nahradiť Fuca, je velmi schopný a kultivovaný politik.
Fico už by mal skončiť len pomôže vláde v budúcich voľbách ak odíde.
Obnovme rovno Rakúsko - Uhorsko....
Brusel na tieto tkachanice nič mlčí, lebo môže. Ideme Ukrajincom my zobrať tiež naše územie, Česi idu vrátiť Nemecku.
Taketo hluposti len politici riešia a seju nenávisť. Hlupe hlavy.
A ako to chcú blokovať 😂 keď Iran pusti Indický tanker USA ich nepustí 🤣
Nejako to nedava logiku, ale nechajme sa prekvapiť, aby vsetky staty okolo nehnali USA až do bieleho domu 🤣
Tak sa to ma robiť, a teraz čušia, sa bali odvety.
To je tak keď politici by chceli ovládať priemysel, automobilky, vojsko, všetko kde šuštia prachy ale ničomu nerozumejú.
Ale neda sa mu zaprieť, že bol v v kreslenom seriali Simpsonovci a chová sa akoby tam bol stále.
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Tomu už fakt hrabe.
Vyhrážať sa to vie, a že mierotvorca.
Nech si ich bere, všetkých, Európa nechce vojny, on chce nech si ich berie preč. Najviac mŕtvych ma za sebou asi ktorá krajina, počítame aj indiánov.
Opičie kiahne na Slovensku. Čo o nich vieme?
Hlavne to čo zaznelo v správach v TV a to že sa hlavne šíria medzi LGBTI.
Ďalšia chuťovka uchllov.
KDH sa približuje až moc k PS a to Hajkovi vadilo, žiadne hodnoty.
Majerský to ťahá ku dnu. Kresťanské hodnoty sú uplne iné ako súčasné KDH prezentuje.
Tie choboty v EU parlamente fakt nemajú co na robote.
Že by zacali chodiť na STK oni ale do nemocnic či nemajú tie gule na hlave prázdne.
Odporúčame