On nechce auto pre seba, ale pre rusov im podobným.
On nechce auto pre seba, ale pre rusov im podobným.
Čo čakáš od národa, ktorý je zdegenerovaný od samohonky a osprostený od propagandy.
Najvýšší čas na vyhostenie rusákov z EU.
Auto je zložité, zatiaľ by stačilo záchodovú misu a práčku.
Pozri si fotky Mariupoľa a Grozného po "oslobodení" a najdi rozdiel.
Už si konečne ty, a tebe podobní, ujasnite čí sú obyvatelia Luhanska a Donecka. Sú rusi, alebo ukrajinci? Lebo ak ich ostreľujú ukrajinci, tak ostreľujú svojích, ukrajincov, ak ich obsadzujú rusi, tak oslobodzujú rusov.
Keď rusi trafili ukrajinskú pôrodnicu, bol si ticho. Jáj to bol generálný štáb ukrajinskej armády.
Smer nie je strana, ale sekta, a čo povie guru, je sväté.
Ak by si trochu posledoval ruské média, vrátane YT, zistil by si ako sa mýliš. Posielajú nielen mužov, ale aj synov.
Poviem ti tajomstvo, ale nikomu to nehovor. Aj na Slovensku sú biolaborátoria.
To ti ozaj nevadí to bezbrehé kradnutie? Alebo len tomu nerozumieš?
Inak, doma všetko v poriadku?
Teba a tebe podobných mať za suseda je "radosť".
Tak, choď do ruska a zbytočne tu netrp.
A, predsa si to prečítal.
Však, nech skúsia.
Máš pravdu, prezident je lepší.
Odporúčame