Takže, ak Maďarsko obsadí južné slovensko, správne sa postaví za "svojich" občanov?
Takže, ak Maďarsko obsadí južné slovensko, správne sa postaví za "svojich" občanov?
Veľmi dobre charakterizované. Kto tomu nerozumie, tak jeho naučiť písať by mal byť trestný čin.
A Vy ste čo vymysleli, vyrobili a predali? Prečo čakať na iného. Treba ukázať ako sa to robí.
Ak by sa mu do toho nemiešal rus, tak by sa o ňu staral.
12 rokov tu vládol Váš idol, prečo sa nevykonávala pravidelná kontrola a následne údržba?
Boli ste v Moskve?
Niekoho naučiť písať, by mal byť trestný čin.
A rusi pestovali kvetinky?, ak majú viac zbraní a munìcie ako celé NATO.
A bude Putin klásť vence na východe Slovenska, na hroby slovenských občanov, ktorí boli po prechode frontu odvlečení do sibírských gulagov?
Vo Vietname sovietskí špecialisti obsluhovali protilietadlové raketové systémy ( na youtube je o tom dokument v ruštine), vyhrážala sa vtedy amerika niekomu jadrovým úderom?
K ním civilizacia ešte nedorazila, takže nepoznajú slovo civilizovanosť,
A rusi čo robili, pestovali záhony s kvetmi, ak majú viac munície a zbraní ako celé NATO? Skúste si najsť na you tube, čo povedal Džochar Dudajev o rusko ukrajinskej vojne.
To by som sa nečudoval, aký štát, taký rozsudok.
Najprv si treba dať otázku, komu to prospeje, kto z toho má užitok a potom si urobiť záver.
Obráť sa na Fica a spol., dá tu cestu do poriadku, lebo ja už viac ako 10 rokov jazdím po diaľnici Bratislava- Košice.
Až Vás niekto bude mlátiť, policajti Vám podajú vreckovku, však aj oni chcú mier.
Ifigénia, preštuduj si vývoj národnostného zloženia Ruska a Sovietského zväzu až doteraz. A poprosím Ťa potom informovať aj nás. Možno to bude prekvapenie.
Pozri si dokumenty ako žijú ruskí občania 100 km od Moskvy a Petrohradu.
Pozri si dokumenty ako žijú ruskí občania 100 km od Moskvy a Petrohradu.
Odporúčame