Kto nepozná minulosť, nepochopí budúcnosť.“ — Thomas Mann
Ten, kto zabúda na svoju minulosť, nemá ani budúcnosť.“ — John Fitzgerald Kennedy
Kto nepozná minulosť, nepochopí budúcnosť.“ — Thomas Mann
Ten, kto zabúda na svoju minulosť, nemá ani budúcnosť.“ — John Fitzgerald Kennedy
Super hodnotenie.
Aj nemci, aj japonci prehrali vojnu, aj rusi vyhrali vojnu, a aha.
Píšete, že Rusi skúšaju staré ťažké zbrane, to ozaj myslíte, že im na posádkach nezáleží?
Na ruských stránkách nikto tomu neverí. Že, na poradách sedí 10 metrov od svojich najbližších spolupracovníkov a v Mariupole sa rozpráva s ľuďmi, a ak cestuje po Rusku, tak zatvárajú celé mesta a tu dokonca dal prednosť na križovatke (citované).
Voliči Smeru zrejme chcu žiť ako v Číne, Indii, Latinskej amerike atď.
Ficovi vyhovuje spôsob vládnutia ako v podobných krajinách, ja môžem všetko, moji ľudia čo dovolím a plebs musí držať hubu a krok.
evita03, na základe čoho má Rusko právo rozhodovať s kým sa ja môžem kamarátiť a s kým nie. Čo oni sú vyvolený národ. Nech sa správajú tak, aby každy chcel ísť k nim a nie utekať od nich, dobre nohy nepoláme.
Čistá pravda. Som zvedavý koľko koľko rusofilov alebo ich príbuzných pracuje alebo študuje na západe a koľko v Rusku a jemu spriatelených krajinách.
Čim ďalej, tým viac mám pocit, že Ficovi sa páči spôsob vlády Putina, kde on môže všetko, jeho ľudia, čo dovolí a my plebs tiež môžeme držať hubu a krok.
Skladujú sa aj preto, že kvôli nákladom na rozoberanie je lepšie ich nechať len tak rozpadnuť sa.
Len sa chcem opýtať, to každý diskutér chodí do rtvs s vlastným kameramanom, alebo zúčastnení vedeli o pravidle v rtvs, tak sa patrične pripravili?
Ja som len zvedavý, koľko západofilov bolo, je na západe a koľko rusofilov bolo, je v Rusku. Nebolo by zle urobiť nejaký prieskum.
MrNobody, dobrý príspevok, hmm, palec hore, no coment.
Ivasbj, predpokladám, že ak ťa nedajbože niekto prepadne na ulici, tak nebudeš volať políciu, to aby si neeskaloval konflikt.
Quadra, skús si naštudovať červených khmérov. Pol pot bol komunista ak ho niekto podporoval, tak to bol niekto z bývalého socialistického bloku
Quadra, skús si naštudovať červených khmérov. Pol pot bol komunista ak ho niekto podporoval, tak to bol niekto z bývalého socialistického bloku
Quadra, skús si naštudovať červených khmérov. Pol pot bol komunista ak ho niekto podporoval, tak to bol niekto z bývalého socialistického bloku
Slovak17, platilo to aj vtedy, keď boli sovietskí piloti a operátori protilietadlových rakiet vo Vietname?
Cézar a prečo by Ukrajina musela byť priateľom Ruska a robiť iba to čo chcú rusi. Čo nie sú suverenný štát?
Odporúčame