V úvodzovkách, je jedno čo napísal, všetky energonosiče dovážame.
V úvodzovkách, je jedno čo napísal, všetky energonosiče dovážame.
Lepšie to ani sa to ani nedalo napísať. Ešte aj suroviny - dovážame plyn aj bauxit
Tak, tak, zaútočili fabrikami na výrobu aut, chladničiek, práčok a iného spotrebného tovaru, tovaru, ktorý slúži na zvýšenie životnej úrovne obyvateľstva a nie na vojnu.
Musí tak písať, lebo má ruský počítač.
Naštudujte si, ako prišli rusi k uralu, sibíri a kaukazu.
Naštudujte si, ako prišli rusi k uralu, sibíri a kaukazu.
Viac rozmýšľať, menej písať.
Choďte do Ruska, vy budete spokojný a my si oddýchneme.
Ukrajina nemá právo si vybrať kde chce patriť?
Píšte o sebe, prípadne definujte kto je to my ostatní.
Aký slaboduchý, aké nelegálne, ak sa zistí trestný čin, žiadné náhravky nemôžu byť nelegálne. Navrhujem menej písať, ale o to viac rozmýšľať.
Keď sa súdruhovia hnevajú, tak to robí dobre.
Treba si streliť do hlavy, že vraj to pomáha vyvetrať si hlavu.
Píšem len tak čo ma nápadne, nerozumiem tomu, ale píšem. Niekoho naučiť písať by mal byť trestný čin.
Áno, každý hrob je tragédia, súhlasím. Ale čo sa týka dokumentu, podľa mňa je tendenčný, bol publikovaný v septembri 2022, čo znižuje jeho výpovednú hodnotu. Rusi tam ukazujú Mariupol, ktorý sami roztrieľali a žiadné hroby tisícok ľudí, ktorí boli predtým zabití ukrajincami.
Nie iba zo spotreby, treba tam ešte dopísať kopírovanie. Čo prelomové dali rusi alebo číňania pre ľudstvo za posledných 50 rokov?
Vykašlite sa nazápad, choďte do ruska.
Lebo maďarsko neposlali na slovensko komanda na rozdúchavanie nepokojov, zatiaľ.
Vy rusofili vždy spomináte koľko "banderovci" povraždili ľudí na Dombase, ale zatiaľ som som ešte vždy nevidel žiadné dôkazy o tom. Dombas v rámci ukrajiny je niečo ako Čečensko v Rusku. A tam môžeme vidieť čo rusi urobili zo vzbureneckou oblasťou.
Choďte do ruska.
Odporúčame