Praktik co dokazuje titul fotku nocneho stoilka. :D
Praktik co dokazuje titul fotku nocneho stoilka. :D
Tvoje halucinacie o upchavani, nie su faktom. :D Ale talafatkou anonymneho trolla. :D
Ina zmes znamena ine vlastnosti, teda ine straty v potrubi, ine prudenie, iny tlak a ine prietoky. :D Nie nejaku emulziu, ktoru si vymyslel nejaky fiktivny doktor chemie.
Na Google maps si mi kazal pozriet si nieco comu ani neriozumies. TAk ako ked si mi dokazolva doktorantsky titul fotografiou nocneho sotlika. :D
Ja suhlasim s tym, ze mi posles bankove konto. :D To si dokazem overit, ci si ten pravy. :D
na tie zvysne halucinacie uz nevladzem reagovat. Strasne sa smejem.
Samozrejme. :D Ale cuch mam velmi dobry. Smeracky Smrad citim na stovky kilometrov. :D A velmi citlivo. :D
A Ty mas pocit, ze ja si neviem urobit fiktivny email? Chlapce, znova opakujem ked si Ty vysokoskolsky vzdelany clovek, tak ja som kozmonaut. :D
Alebo si musel vystudovat taku skolu ako Lubos Blaha. :D
Ja nechcem email z vyrobeneho emialoveho serveru a fioktivnych stranok. :D Ja chcem pristup na Tvoje bankove konto. :D
Moja stara krici. :D Ale to vies, Teba skor vzrusuje kotkodanie, ako si sa dolu priznal. :D
Len pozor na Simkovicovu. Moze z Tvojej zoofilie urobit LGBT uchylku. :D
Podla odbornika z Japonska ktory sa vola hrasok, sa rurky upchaju emulziou. :D
A ked budes velmi chciet, tak Ti posle aj cislo svojho bankoveho uctu a pristupove kody k nemu. :D Aby Ti dokazla, ze je doktor chcemie. :D
A rurky dimenziu chcemik podla toho,m ci je to Putinova ropa, alebo nie. :D
A navrhnujem, aby si mi ako dokaz poslal cislo slojho bankoveho uctu aj s pristupovymi heslami. :D Ja si uz potom dostudujem kto si. A ked budes chciet, tak sa Ti tu potom aj ospravedlnim. :D
Ale najprv chcem tie pristupy. :D
PS: Vy ste tu este stupidnejsi, ako to vyzeralo. :D
??????????????????? Dokazom Tvojho vzdelania je to, ako sa VYJADRUJES. Nie fotografia, alebo nejake emaily s zvymyslenych stranok. :D
Keby si mal co i len stipku rozumu, tak nic take ani nenavrhnes. :D Uz len to, ze si tu daval fotografie nejakeho nocneho stolika je napad hodny blazna. :D
Clovek s doktoratom z chcemie by nikdy nenapisal, ze sa trubky dimenzuju podla ropy, lebo taky clovek vie ako sa profil potrubia pocita, alebo aspon vie, kto to spocitat vie.
Clovek s doktoratom by nikdy nepisal o tom, ze si mam pozerat Google maps. Alebo by nepisal o upchavani trubiek v Slovnafte.
TAkze znova opakujem., Ked Ty si doktor chcemie, tak ja som kozmonaut.
Chlapce, neviem o com pises. Ja som sa tu nehral, takze nemozem ani prehrat. :D Ja som tu pisal a pouakzoval na to, aky si fabulant a vymyselnik. :D Tvoja fotografia je velmi zabavna.
Dokazovat titul fotkou nocneho stolika nedokaze len tak hocikto. ;D Na to musi byt clovek riadne metnalne obmadzeny. :D
A s tym upchavanim trubiek emulziou, si ma neskutocne pobavil. :D
To si tu zaslal svoje foto? nie je to nebezpecne?
Je tam video ako mydlis tie sliepky? :D Alebo mi das fotky ako hrasok, ktory dokazuje titul fotkou nocneho stolika? :D
Moja fotka bola robena za 15 sekund. :D Ty si svoju fabuloval dlho. :D Najviac ma pobavilo to zlozenie. :D
To, ze nemam vedomosti z chcemie este neznamena, ze ma bude pouzovat anonymny trolik a halucinator, ktory si sam sebe vymyslel titul.
Neviem o akej prehre to kvakas. :D Sam si si vylepil smiesnu fotku a rozhodol si sa, ze si nejaky vitaz, aj ked neviem coho. :D
Ze ste obaja blbi je faktom. :D Lebo inteligentny clovek nedokazuje svoj titil fotografiou nocneho stolika a nevyhasuje sa za vitaza nejakej sutaze. ;D
Si anonymny trol, fabulant a clovek s velmi nizkym vzdelanim a evidentne aj inteligenciou. :D A mna len tesi, ze sa tym este aj chvalis.
A znova opakujem, nikdy som nikde pred takymi ako si Ty nekluckoval. :D Takych ako si Ty, poznam velmi dobre. Si typicky scamer. Este ani PC nevies vyuzivat poriadne.
Ak si Ty doktor chemie, tak som ja kozmonaut. Pripominas mi diskutera Mindrak, ktory je tiez taky odbornik ako si Ty. A dezinfikoval infraziaricom. Dokonca chcel na deti v skolach svietit UV lampou.
Navyse si doktor chcemie urcite nepopletie RAFINACIU s DESTILACIOU, tak ako si to predviedol dolu Ty.. :D
Cize ja mam priznavat, ze anonymny halucinator co pise hluposti o upchavani potrubia ma PhD z chemnie a dokazuje to fotografiou nocneho stolika?
Tu v diskusii pises ako clovek, co ma ledva maturitu. Tazko si mohol napisat dizertacku. Tvoj researche mneeting je dalsi vymysel. :D
Znova opakujem, takych Tvojich fotiek Ti narobim tisice. :D A keby si mal trosku zdraveho rozumu, tak s takou sprostostou tu ani neprides, ze Tvoj nocny stolik dokaze Tvoj titul. :D
Takto zase vyzeram ja. :D A toto je moja kancelaria z marsu. :D Trvalo to asi 15 sekund, kym som si take spravil. :D Ale ked chces, tiez Ti tam prirobim nejake veci, aby to vyzeralo martansky. :D
Trepes nezmysly. :D Potrubia sa dimenziu podla tlaku a preitoku. :D Ked Ty mas PhD, tak ja som kozmonaut.
Ziadna emulzia Ti rury nezapchava. :D HALUCINUJES.
Fiktivne prace si daval do karentovanych casopisov? To ti tam zobrali halucinacie o upchavani rurok?
Chlapce, Ty si iny fabulant.
Odbornost sa dokazuje fotografiou z noceho stolika. :D
Ozaj, ja Ti urobim tiez fogorafiu. :D V akom ju chces rozliseni? Bude to fotografia, ako som bol na pracovnej ceste na marse. :D
Ty mi posiela FOTO? Dobre som sa posmial. :D
Ja seba nepovazujem za najmudrejsieho. Len pri Vas Kremloibotoch a fabulantoch posobim ako genius. :D
Fotku si nepozriem, lebo takych Ti narobim tisice cez AI. :D A nemam rad fishing.
A ked Ty mas titul PhD, tak ja som kozmonaut. Doktor chcemie sa nevyjadruje ako clovek s ucilista, co si dorabal maturitu. Mal by si pisat rigoroznu pracu a ta je vedeckeho charakteru., Tam fotky Tvojho stolika nestacia. :D
DOnbre si ma pobavil, ale velmi dobre.
Ty sa zabavas tak, ze tu vyplakavas a fnukas? :D To mas tazky zivot Kremlobota. :D
No ak niekoho nazves debilom, tak je to pre neho obrovska poklona. :D
Odporúčame