Ty si Ficnuty. :D A ten smrad je preto este stiplavejsi a neda sa vyvetrat.
Ty si Ficnuty. :D A ten smrad je preto este stiplavejsi a neda sa vyvetrat.
Preco by som to mal davat ja? :D Sam si tvrdil, ze su rozne druhy ropy. :D Takze kazda ma ine zlozenie a iny pocet zloziek. :D
Ja si necucam tisice z prsta, ako Ty. :D Ani nebudem nic davat.
Mne? Ved Tvoj smrad tu citit az zo Sumrancnej. :D
Snazi sa Ti vyrovnat.
:D Takze nase kotliky uz vedia spracovat len Putinov zemny plyn? :D
Niekto ako si Ty, nema sancu posudzovat moje IQ. :D Nemas na to dostatok mentalnych predpokladov.
Mam vzdelanie v odbore elektrotechnika, strojarenstvo a stavbarenstvo. :D No a konkrentne mam uz 6 odbornych sposobilosti. A 20 rokov praxe s prevadzkovanim technologickych zariadeni. :D
Preto si ma dobre pobavil. :D A spolupracujem aj s chemikmi, ktori robia technologov. :D A nikdy som ich nevidel dimenzovat potrubia. :D A dokonca oni poznaju rozdiel medzi RAFINACIOU A DESTILACIOU. :D
No a kto by nebol? :D Vypustis exkrement, tu a tam. :D Ako ked sliepocka kadi po dvore. :D
Neviem, Tvoj kolega tvrdi ze sa nejako upchaju. :D A dokonca, ze musis byt chcemik, aby si ich vedel naprojektovat. :D
Chemia Ti na spracovanie ropy nestaci. :D Chemik nevie prjektovat strojno technologicke zariadenia. :D Trepes nezmysly. :D Chemik je tam ako TECHNOLOG. :D Keby si o tom nieco vedel, nepisal by si take sprostosti.
Moje vzdelanie je evidentne vyssie ako Tvoje. :D Zapchavanie rur z Teba chemika neurobi. :D Ani halucinacie o tom, ze chcemik projekttuje dimenzie?! :D
A taktiez mam dostatok vzdelania na to, aby som chala rozdiel medzi destilaciou a rafinaciou. :D Co Ty eividentne nechapes. :D
Aha, takze to vie kazdy chemik? Cize Ty urcujes halucinacie, ktore maju vediet chemici? Lebo ja som nikdy nevidel CHAMIKA pocitat dimenzie potrubia. :D
ZE musis oddelovat zlozky, tak to mi vysvetlovat nemusis. :D Tisice si si vymyslel sam. :D
Tvoje zapchvanie si ina halucinacie. Dobre som sa posmial. Strojno technologicke vybavenie neprojektuju chemici, ale strojari a stavbari chlapce. :D
A pleties si rafinaciu s destilaciou! :D Ako pisem, trepes nezmysly.
Ale ved ja nikoho nespehujem. :D uz som Ti pisal, ze nie som ani Smerak, ani komunista a ani STBak. :D Nejako si ma pleties so sebou samym. :D
A bude to beznin od Putinka? Po tych spravnych rurach?
A ako si Ty na to prieisl, ze je drahsia? :D Proste si sa len tak rozhodol? Podla jedneho trolla je problem v rurach, no a podla Teba v nejakej cene, ktoru nepoznas?
Vies o tom, ze s ropou sa obchoduje na burze? A tym padom je jedno odkial je? Alebo Tebe to este nikto neprezradil?
No to je fakt. :D Ruru dimenzovanu na Putinovu ropu by som sio nedokazal vymysliet, ani keby som bol ozraty na mol. :D Ja ked som pocital dimenzie potrubia, tak som musel vychadzat z tlaku a prietoku. :D Nie z toho, ci tam je Putinova ropa. :D Ale vidim, ze som asi zbytocne studoval, ked tu samozvani odbornioci z internetu vedia vsetko. :D A staci im na to Googlemaps. :D
Preco by som Ta mal spechovat, ako sa chovas v kurniku? :D Mne je Tvoja uchylka ukradnuta. Som predsa progresivec. :D Ja sa nestaram s kym spavas. Aj ked su to zvierfatka.
Ozaj, mozem si tento Tvoj vygrcok opastovat? Tieto Tvoje vymysly a halucinacie mi pripomijau MINDRAKa ktory dezinfikoval infraziaricom. :D
Ty si proste iny odbornik. Ako som pisal,. Od geopolitkku, cez infekcne ochorenia, az po rafinaciu vyhradne Putinkovej ropoy. :D
A ten v tip s tymi rurami ma dostal. Znova opakujem, dobre som sa pobavil. :D Rura dimenzovana na Putinkovu ropu. :D
Ako sa ja vyjadrujem o zenach? Ved Ty nazyvas svoje milenky sliepocky zenami. :D Ved kohutikov rad vraj nemas. :D A este to robis pi otvorenom kurniku, ako si sa dole pochvali. :D
Opastoval si svoju halucinaciu znoval. :D
Tie vtipy o kazdej rure, ktorej rozmer je nejako dimenzovany a nie vycucany z prsta a vdaka tomu sa neda rafinovat ina ropa ako Putinova je velmi dobry. :D
Vies o tom, ako sa pocita prietok media v potriubi? Kedze ropa nie je presne definovana zlucenina, tak si ziaden vyrobca nepostavi vyrobu tak, aby ju nemohol menit. :D
Preto pises neskutocne sprostosti. :D A este to opastujes a zopakujes. :D Si neskutoicny halucinator a fabulant.
Odporúčame