Tiez bude na vine kolektivny zapad? :D A najdes aj nejake fiktivne biolabaky?
Tiez bude na vine kolektivny zapad? :D A najdes aj nejake fiktivne biolabaky?
Ze navody. :D Dobre som sa narehotal. :D
Hore si drukujeme a zrazu nemam kamosov? :D Nejak ste chlapci v tych exrementoch nekonzistentni. :D Zeby sracka?
No je Vas tu celkom dost. :D
Vyplakavanie uz nie je zrazu stazovanie? :D To bude ako s tou trojdnovou specialnou operaciou? Alebo dvojtyzdnovou? :D Alboe fiktivnymi biolabakami?
Skusis to prelozit do slovenciny? :D Nemam dezolatsky translator.
Ja dokonca niekomu drukujem? :D A kde a ako? Skusis to upresnit? :D Lebo ja si nepisem s nikym okrem Vas smradoSmerakov a Kremlobotov. :D
Samozrejme. :D Tak ako ten autoatenta na Fica. :D Ziadna krv, ziadne fotky, nic. :D Len o dva mesiace zdravy Fico, ktoreho Smeraci chcu blahorecit a vyhlasit za svateho. :D
Nejao moc nevydarenych atentatov naraz. :D
zrazu sa komunisti, STBaci a milovnici Putinka z KGB stazuju na fizlov? :D
Nebudem sa modlit len preto, lebo mi to kaze nejaky birmovany komunista. :D Prepac, ale aj ked sa na mne prizivujes, rozkazovat mi nebudes. :D
:D Samozrejme. Minule mi tu nadavaju do ITckarov, no a zrazu si neviem vymenit ani SIMku. :D Fantazia Kremlobotov nepozna hranice, len ma kratku pamat. :D
Ja tu mam aj kamosov? :D A na toto si prisiel akym zazrakom? :D
Samozrejme, ze sa mu dari. :D Okrem Ciny a KLDR ho nikto nikde nechce anilen vidiet. :D A dokonca na jeho sikovnost vydali zatykac. :D
Zato v Rusku uz toho zdefraudoval dost. :D Dostat velmoc medzi krajiny tretieho sveta, to sa nepodari len tak ledajakemu komunistovi. :D
Americke? :D Ved Vy take neznasate. :D Prepac, ale ja krumple nemam rad. :D Radsej mam, pokakanych Smerakov a Kremlobotov. :D A Tu je Vas fakt dost.
Nemusel si . Urtobi si dalsi nick a bude plakat, ako jeho sracky niekto blokuje. :D
Aha, cize dal len 2 linky? :D TO, ze sa da pozriet jeho historia si este neobjavil? :D
Ano, rodina je na mna velmi hrda. :D Ale neviem, co to s nou ma? Ze Ty zijes v stredoveku?
Ty hovoris pisanym textom? :D Dakujem za Tvoju uprimnost, ale ja o sracky nestojim. Ako Kremloboti ich tu davate viac ako privela. :D
Odkedy je defraudacia a prizivovanie sa dusevnou pracou? :D
Zase si to pleties. :D Praca je ked nieco tvoris, nie sa na inom prizivujes. :D
Nie sme spokojni. Smeraci nie su symbioticki prizivnici. :D
Viem sa modlit, ale som ateista. :D Nie som ako Fico pobirmovany komunista. :D
Dokonca nie som Smerovôlič, aby som si myslel, ze prsi vdaka modleniu. :D
Takze uz aj kobercek Ta zaujima? :D Vies, ja pouzivam taky ktory som si kupil z vyplaty. :D Mne totiz nepadaju peniaze od cudzich ako Smerakom. :D
Preto citim ten Smeracky smrad na stovky kilometrov daleko. :D
Odporúčame