Samozrejme ze nie. :D Nie som ani dezolat, ani kremloboit a hlavne nie som Ficovôlič. :D
Samozrejme ze nie. :D Nie som ani dezolat, ani kremloboit a hlavne nie som Ficovôlič. :D
Uz teraz chapem, preco kazdu Putinovec bral so sebou mikrovlnky a pracky. :D Ale co ste mali preboha zo zachodov? Toto vies nejako vysvetlit?
Co je to patent na ropu? No to by ste mali vediet Vy, ked ste prisli s tym, ze bez Putinka ju mat nebudeme. :D
Ano myslim, v tom je mediz nami ten najvacsi rozdiel. :D
Uz som Ti to pisal vela krat, ze Smeracky a Kremloboti smrad citim na stovky kilometrov daleko. :D Ano vnimam to citlivo. Nie som prizivnik ako Ficovi volici. :D
???? Uz Putin nema patent na ropu a jadro?
Zrazu aky chapavy dezolat a Smerak. :D To si fakt prekvapil. Ale ako vtip to bolo dobre.
??? Do februara 2022 ste boli vsetci odbornici na indekcne choroby, no a dnes ste odbornici na geopolitiku. :D Nejako rychlo menite dezolati a Kremnloboti svoje odbornosti. :D
No toto. :D Neospravedlnoval sa mu nakoniec Uhricek rapavy? :D Aslebo ste si to COVID dezolati a Kremloboti este nestihli vsimnut. :D
Mne je to jasne, ved to bude za moje dane. :D
Nejak chlapce vela halucinujes. :D Mal by si prestat uzivat drogy.
Ja sa nikomu neklôanal,. nie som Smerak, ani Putinovec. Caputka bola v pohode, nemuseli sme sa za nu hanbit ako teraz za tepleho Petka.
A o tom, ze existuje nejaky Bandera si do februara 2022 ani netusil. :D
Nikto nezrusil naviacsiu epidemiu na svete. :D To len z Vas dezolatov a Kremlobotov sa zo dna na den stali raz epidemiologovia a potom odbornici na geopolitiku. :D
Zrazu sa uz zaujimas o moje pocity? No citim tu strasny smeracky smrad. Ale to som Ti uz pisal vela krat. Zase sa vraciame k tej istej teme. Dochadza Ti fantazia?
A to uz vdaka polu prestanu kadit, no a Ty pisat svoje exkrementy?
Takze si uz aj na datlov, nielen na sliepky?
Vy komunisti a STBaci sa zrazu modlite?
Uz som doknca prehliadny. :D To som este nebol. A najlepsie je to, ked vyplakany Kremlobot pise o tom, ze svojim fnukanim si robil z niekoho prcu. :D
Samozrejme ze je na man rodina hrda. :D Nie som Kremlobot ani Smeracky prizivnik. :D A som altriuista, teda platim dane aby ste neumreli od hladu. :D
Euro6, alebo Euro7? A co tak Euro99?
Tie nemecke aspon funguju. :D
Ono to pripomina tie sliepocky. :D Tiez behaju po dvore a kakaju kade-tade. :D
Samozrejme. :D Ale akosi inak ako v dezolatskej dimenzii. :D U nas Putinkova sracka trva uz viac ako dva roky. :D
Pyrit sa vies, len na pracu mas akusi silnu alergiu. :D
??? Ruske jadro je z Kazachstanu? :D Tak jak ma Putinko patent na ropu a zemny plyn, tak aj na jadrove palivo?
Odporúčame